Konrad Karpieszuk | 16-04-2013 12:06 |

Recenzja gry Power Links. Logiczna gra dla Windows Phone

power linksNie będzie to długa recenzja, bo i sama gra nie jest ani długa, ani specjalnie skomplikowana. Potraktujcie ten artykuł raczej jako zwrócenie uwagi na kolejną ciekawą aplikację, która potrafi zabić kilka nudnych chwil. Zdarza wam się grzebać w telefonie w poszukiwaniu sposobu na to, by te kilka, kilkanaście minut – w kolejce, w poczekalni, w pociągu – szybciej minęło. Zainstalujcie więc grę Power Links. Jest zupełnie za darmo i faktycznie sprawi, że czas minie szybciej.

Na czym polega gra? Mamy do dyspozycji kilkadziesiąt (dokładniej: 90) plansz w trzech rozmiarach. Na planszach znajdują się pary kolorowych kropek, rozrzucone mniej więcej losowo. Zadaniem jest połączenie linią dwóch kropek tego samego koloru, tak by żadne linie się nie przecinały.

Jest to banał, szczególnie na kilku pierwszych planszach. Po prostu przeciągamy palcem od kropki do kropki. Potem przez chwilę staje się nieco trudniej, ale gdy już nasz mózg rozgryzie zasadę, znów wszelkie łączenia robimy niemal automatycznie.

Niestety owe 90 plansz przechodzi się niezwykle szybko i oznacza to koniec rozgrywki. Możemy wtedy już grę odinstalować. Oczywiście jest możliwość powtórzenia którejś z plansz – jeśli ktoś więc będzie ponownie nudził się w jakiejś kolejce, jest jeszcze nadzieja.

Zobacz także: Recenzja Legimi dla Windows Phone. Jak w praktyce działa księgarnia ebooków?

Gra jak wspomniałem jest darmowa i co ciekawe spolszczona (przy czym nie wyświetla ona zbyt wiele komunikatów, jedynie kilka opcji w menu na początku gry). Nic więcej niestety o niej nie da się powiedzieć, więc jak zapowiedziałem na samym wstępie, już kończę ten tekst. Zainstalujcie, zostawcie po instalacji czekając na chwilę prawdziwej nudy, wtedy zagrajcie. Jeśli autobus na jaki czekacie się spóźnia istnieje prawdopodobieństwo, że całą grę przejdziecie przed jego przyjazdem.

Plusy:

+ darmowa,
+ spolszczona,
+ świetny zabijacz czasu.

Minusy:
– bardzo szybko się ją przechodzi.

  • Żabon

    Całkiem niezła gra logiczna, ale za mało uzależniająca 🙂 Sprawdźcie lepiej Atomic Puzzle

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama