Konrad Karpieszuk | 13-02-2012 14:03 |

Recenzja gry Incredible Circus. Galeria zdjęć

Incredible CircusJeszcze nie skończyłem w nią grać, ale śpieszę napisać recenzję jak najszybciej! Byście i Wy mogli już teraz zacząć w nią grać. Bo Incredible Circus jest faktycznie “incredible”.

Świetna grafika, przyjemna cyrkowa muzyka, doskonały sposób sterowania, przyjemna rozgrywka. Żadnych wad nie dostrzegam, a to się naprawdę rzadko zdarza.

Podział plansz mamy podobny jak w na przykład Angry Birds: kilka kolekcji, a każda z kilkunastoma etapami, z których każdy możemy zaliczyć na jedną, dwie lub trzy gwiazdki. W każdej planszy dysponujemy cyrkowym akrobatą. Zadaniem jest umieszczenie go na najwyżej platformie w naszym cyrku.

W tym celu mamy dostępne przede wszystkim trampoliny. Naciągamy palcem jej powierzchnię tak, jakbyśmy naciągali gumę w procy. Akrobata jest wystrzeliwany – ważne aby w odpowiednim kierunku by znalazł się na kolejnej trampolinie. I tak cały czas w górę. Jeśli spadnie, poziom musimy zacząć od nowa.

Wraz z kolejnymi planszami przybywają nowe “nośniki” naszego akrobaty i nowe przeszkody. Jeśli nie mamy w zasięgu wzroku żadnej trampoliny, możemy akrobatę umieścić w armacie, ta wystrzeli go dalej. Możemy odbijać go od ścianek. Należy jednak uważać na przeszkody. Płomienie są niebezpieczne, bo odbierają nam gwiazdki (a gdy nasz zawodnik przypiecze się trzy razy, planszę zaczynamy jeszcze raz). Nie wpadnijmy także w paszczę lwa. Pojawią się też ruchome elementy, które raz nam przeszkodzą, a raz okażą się pomocne.

Trzeba czasem chwilę się zastanowić jak iść dalej, a to najbardziej lubię w grach. Pierwsze plansze to właściwie trening gdzie nie mamy wyboru dokąd skakać dalej i upadek jest wysoce nieprawdopodobny. Jednak z biegiem rund pojawiają się ślepe ścieżki, w których po kolejnych odbiciach zamiast na platformie, możemy skończyć na cyrkowej podłodze.

Jak wspomniałem nie przeszedłem całej gry i tym samym nie wiem ile ona ma planszy. Ja pokonałem już ich około 70. Jest trudno ale idę dalej. Dajcie znać jak Wam poszło i czy doszliście już do końca gry. Jeśli ten w ogóle istnieje 🙂

Plusy:
+ wszystko!

Minusy:
– nie znajduję żadnego

Pobierz z Sklepu Nokia

Incredible Circus

Obraz 1 z 23

Screen pochodzi z gry Incredible Circus.

 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama