Michał Rogowicz | 10-12-2008 21:00 |

Nokia 6510

Nokia 6510
Nokia 6510
Nokia 6510
Nokia 6510
Nokia 6510
Podstawowe dane techniczne:
Model6510
Wymiary (szer,wys,grub)87 x 43 x 20 mm
Waga84 g
ZasięgGSM 900, GSM1800
Czas czuwania350 h
Czas rozmowy240 min
Bateria830, litowo-jonowy (LiIon)
Wyświetlaczmono
Procesor
System operacyjny
Dostępna pamięć
Multimedia:
Dzwonki polifoniczneNie
DyktafonTak
Tryb głośnomówiącyNie
Odtwarzacz MP3Nie
RadioTak

Aparat:
Aparat fotograficzny

Wiadomości:
SMSTak
MMSNie
T9Tak
Klient e-mailNie

Łączność:
IrdaTak
BluetoothNie
HSCSDTak
GPRSClass 6
CSDTak
EDGENie
WiFiNie
WAP1.2
XHTML
I-modeNie

Inne funkcje:
Złącze kart pamięci
Karta pamięci w zestawie
Naciśnij i mów (ang. Push to talk)
Wymienne obudowyNie
JavaNie
BudzikTak
KalendarzTak
NotatnikTak
MinutnikTak
StoperTak
Wybieranie głosowe
WideokonferencjaNie
Cena według producenta

Dodatkowe informacje:
Dodatkowe informacjeportfel elektroniczny.

Sprawdź cenę:

Ocena:   7.69 Ilość ocen: 36

Twoja ocena: 

Dawid Zelewski | 24-04-2006 19:00 |

Nokia 6510

Nie duży, lekki, zgrabny – te trzy przymiotniki to pierwsza myśl. Wyświetlacz jest niezbyt duży, ale na wielkość telefonu jest wystarczający. Legendarna bateria nadal w akcji. Świadczy o tym czas czuwania do 15 dni bez zabawy, a do 5 dni z dzwonieniem i pisaniem sms-ów.
Obsługa

Wygodna klawiatura, choć niektórzy narzekają na klawisze. Po lewej stronie zajdziemy zieloną słuchawkę która służy do wybierania numeru, nad nią znajdziemy przycisk ok dzięki któremu wchodzimy w rożne aplikację, po prawej stronie znajdziemy czerwoną słuchawkę dzięki której rozłańczamy się z połończenia lub wychodzimy z menu. Nad nią jest przycisk do wychodzenia z menu i poszczególnych aplikacji, służy też do kasowania znaków podczas pisania SMS-ów.

Dżwięki

Z boku umieszczone są klawisze do podgłaszania i ściszania. Telefon nie posiada dźwięków polifonicznych jednak dźwięki są dobrze odgrywane a co najważniejsze można je ściągać.

Radio

W standardowym wyposażeniu dostajemy zestaw słuchawkowy. Mamy możliwość zapisania 9 stacji. Prosta obsługa zachęca do korzystania zamiast walkmana. Bateria podczas włączonego radia trzyma ok. 10dni. Oczywiście radio zostaje wyciszone podczas rozmowy po zakończonej rozmowie automatycznie wraca do poprzedniej głośności.

Multimedia

Aparat został wyposażony w GPRS. Bardzo dobrze, że producent pomyślał o zamontowaniu portu podczerwieni(IRDA). Port znajdziemy na prawym boku aparatu. Nokia 6510 oferuje wiele standardowych funkcji takich jak dyktafon, rozbudowany terminarz, budzik i kalkulator. Nie zabrakło oczywiście gier. Jest ich 5, jest najpopularniejsza gra jaką jest Snake II.

Podsumowanie

Znakomity telefon. Zaskakuje nas nie tylko funkcjonalnością, ale przede wszystkim wspaniałym wyglądem. Nie zabrakło w nim wszystkich nowoczesnych, a obecnie wymaganych funkcji. Ten telefon znalazł już wielu odbiorców, ale ich liczba stale rośnie. Polecam ten telefon z czystym sumieniem.Michał Rogowicz | 02-10-2004 21:00 |

Nokia 6510

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama