damian | 02-04-2013 13:23 |

Zmień swoje podejście do powiadomień w WP8 dzięki Unification

UnificationCentrum powiadomień Unification było jedną z tych aplikacji, której cały czas brakowało mi w Windowsie Phone. Liquid Daffodil postanowiło jednak przygotować nam niespodziankę na Wielkanoc i wypuściło wersję swojego oprogramowania przygotowaną pod WP8! Dzięki niej, uzyskujemy dostęp do o wiele bardziej jednolitego i zestandaryzowanego centrum powiadomień.

Aplikacja wykorzystuje interfejs kafelkowy, dzięki czemu idealnie wpasowuje się w design najnowszych wersji mobilnego Windowsa. W jednym miejscu, mamy dostęp do informacji o aktualizacjach oprogramowania, nowych wiadomościach, połączeniach, aktualizacjach w serwisach społecznościowych i do wszystkich nowinek z naszych internetowych kont połączonych z telefonem.

Kolejna sekcja programu to news-room, w którym wybieramy sobie samodzielnie serwisy, z których chcielibyśmy otrzymywać najważniejsze informacje. Dzięki temu, za pomocą zaledwie jednej aplikacji możesz obsłużyć nawet kilkanaście różnych accountów, do których wcześniej potrzebowałeś niezależne oprogramowanie.

 • Marek Majewski

  Co prawda do Windows Phone obecnie mi jeszcze bardzo daleko (mam 808), ale w niedalekiej przyszłości rozważam jakąś Lumię ze średniej półki (np. 720) jako telefon firmowy.
  W związku z tym chętnie bym zobaczył jak działa taka aplikacja na filmie. I miałbym jeszcze jedną prośbę do redaktora, jeśli nadal dysponuję którąś lumią z WP8. Nie za bardzo mogę się doszukać jakiś filmów w internecie, które zaprezentowałyby obsługę zwykłych połączeń w WP8. Dla mnie telefon powinien posiadać fizyczną zieloną i czerwoną słuchawkę, a wiadomo, że w WP8 tego nie ma (w iOS też nie, czasem w androidzie występuje).
  Podsumowując, może zobaczymy tu autorski film obrazujący w/w aplikację oraz obsługę połączeń, jakiś opis czy przyciski odbioru/zakończenia połączenia na ekranie czasem się zacinają (co mi się zdażało na E7) itp.

  Bardzo liczę na taki mini test.

  • Michal_Rogowicz

   damy radę zrobić 🙂 dasz mi jednak trochę czasu?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama