Michał Rogowicz | 17-02-2014 18:17 |

Nokia X na nowym zdjęciu. Tym razem w wersji zielonej!

Zielona Nokia X

Zielona Nokia X

Smartfon Nokia X nie daje o sobie zapomnieć. Chociaż premiery jeszcze nie było, to w sieci codziennie mamy nowe informacje, zdjęcia z smartfonem Nokia X w roli głównej. Tym razem można zobaczyć pierwszego smartfona firmy Nokia z Androidem w wersji zielonej!

Do tej pory widziałem tylko smartfona Nokia X, w sumie to jeszcze wtedy Nokia Normandy, w czarnej wersji obudowy. Potem co prawdę pojawiły się jakieś fotki, ale były one strasznie niewyraźne i w sumie nie było wiadomo co to za model tak naprawdę jest i w jakiej barwie. Teraz sytuacja się zmieniła.

W serwisie mikroblogowym Twitter można znaleźć zdjęcie przedstawiające zieloną wersję multimedialnego smartfona Nokia X z systemem operacyjnym Google Android. Fotka opublikowana przez profil @evleaks niemal na pewno prezentuje Nokie X, ponieważ pod względem graficznym prezentuje się tak samo, jak poprzednie zdjęcia. Ja mogę śmiało stwierdzić, że tak właśnie będzie wyglądać Nokia X!

Nie wierzę, aby profil @evleaks dwa razy opublikował błędną fotkę. Do tej pory się nie mylił, aż tak, więc i tym razem myślę, że tak nie będzie.

A Wam się podoba Nokia X w obecnej formie?

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama