Michał Rogowicz | 10-10-2014 22:45 |

Zgarnij gadżety PizzaPortal.pl! Zadanie bardzo proste

PizzaPortal Nokia Lumia darmowy voucherWczoraj informowałem Was o promocji zorganizowanej przez PizzaPortal.pl oraz Microsoft, w której możecie zgarnąć darmowe vouchery. Z tej właśnie okazji razem z PizzaPortal.pl przygotowałem konkurs.

Konkurs został zorganizowany z okazji wprowadzenia nowej wersji oprogramowania PizzaPortal.pl na Windows Phone. Już wcześniej przygotowałem dla Was recenzję PizzaPortal.pl, ale teraz sprawdziłem jak działa nowa funkcja, czyli możliwość skorzystania z kodu rabatowego na smartfonie z Windows Phone. W pierwotnej wersji oprogramowania tej funkcji nie było, ale teraz można już wpisywać kody rabatowe w aplikacji PizzaPortal.pl na Windows Phone. Jak obecnie to działa? Po wybraniu potrawy pojawia się okienko płatności. I tutaj znajdziemy możliwość wpisania kodu – gdy to zrobimy, to od razu kwota zamówienia jest pomniejszona o rabat! Fajnie, że twórcy oprogramowania postanowili dodać tą funkcję, ponieważ jest już ona dostępna od dawna na Androida oraz iOS.

gadżety PizzaPortal.pl

Zgarnij gadżety PizzaPortal.pl

Razem z PizzaPortal.pl przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs, ponieważ pod koniec 2013 również przygotowaliśmy małą akcje. Wtedy mieliśmy dla Was vouchery na jedzenie, a obecnie jest to zestaw gadżetów składający się z koszulki, kubka, długopisu, smyczy, balona oraz kodu rabatowego. Co zrobić, aby je zgarnąć?

Należy w komentarzu odpowiedzieć na pytanie – Opiszcie kiedy/w jakich okolicznościach aplikacja pizzaportal.pl przydałaby się Wam najbardziej.

Najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona. Do boju! 🙂

WYNIKi!
Zestaw gadżetów wędruje do użytkownika o nazwie Suchy. Gratulujemy i prosimy się o zgłoszenie na adres redakcja(małpa)infonokia.pl.

Konkurs zorganizowany przez blog InfoNokia.pl oraz PizzaPortal.pl trwa od 2 października do 9 października 2014 roku. Wyniki konkursu zostaną opublikowane tutaj 10 października 2014 roku.

 • Michał

  Kiedy pomiędzy zajęciami potrzebuje szamanka, a nie mam energii na gotowanie czegokolwiek. A taka pizza? Zostałaby jeszcze na wieczór!:)

 • Monia

  w plenerze! 🙂

 • Albert

  Podczas gdy moja kobieta zbliża się do domku, a ja zapomniałem kolacji zrobić 😀

 • Suchy

  W jakich? Na budowie kiedy jestem naprawdę wykończony czasami potrzebuje po prostu ciepłego posiłku, bo bochenek chleba to dużo, ale nie jest ciepły. A taka pizza, to po prostu mistrzostwo siata, a do tego mógłbym nakarmić kolegów, aby mieli tyle samo energii do pracy 🙂

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama