Michał Rogowicz | 16-06-2014 11:42 |

Zamów jedzenie przez telefon dzięki aplikacji mobilnej!

Nie masz czasu na ugotowanie obiadu lub jesteś zbyt zajęty pracą? Organizujesz imprezę, ale nie masz czasu na siedzenie w kuchni? Już teraz możesz zamówić jedzenie do domu lub biura przez telefon, a to wszystko dzięki specjalnej aplikacji mobilnej, która pozwoli Ci na zamówienie jedzenia online! Co należy zrobić? Nic bardziej prostego! Wystarczy podać adres dostawy, następnie zamówić jedzenie, a zostanie ono dowiezione w miejsce Twojego aktualnego pobytu.

Szukasz smacznej polskiej kuchni we Wrocławiu? Aplikacja pyszne.pl podpowie Ci w każdej sytuacji, bo pozwala na zlokalizowanie restauracji w Twojej okolicy dzięki usłudze GPS nawet, gdy nie wiesz, gdzie w danej chwili się znajdujesz. Jeśli któraś z restauracji nie przypadła Ci do gustu, to możesz podzielić się tym z innymi użytkownikami aplikacji dzięki możliwości porównywania i oceniania poszczególnych restauracji. Z kolei system płatności nie stanowi od tego momentu żadnego problemu. Możesz jej dokonać gotówką przy odbiorze lub za pomocą PayU, kartą kredytową oraz poprzez PayPal.

apka4

Nie możesz doczekać się jedzenia i nie wiesz, kiedy spodziewać się dostawcy? Aplikacja umożliwi Ci również sprawdzenie szacowanego czasu przybycia dostawcy pod wskazany adres na ekranie potwierdzenia. W swoich ulubionych restauracjach możesz zbierać pieczątki oraz otrzymywać bardzo atrakcyjne rabaty do wykorzystania!

Aplikacja poszła także z duchem czasu i pozwala Ci na logowanie się za pomocą Facebooka, dostępna jest w języku angielskim oraz została zoptymalizowana na tablety, przez które również będziesz mógł zamówić jedzenie dla siebie i swoich znajomych. Zostało także naprawione wyświetlanie listy restauracji. Pyszne.pl poprzez tę aplikację zdecydowanie ułatwia życie swoim klientom, których wygoda jest najważniejsza!

Weź udział w konkursie i wygraj smartfona!

Pobierze appkę pyszne.pl i pokaż nam swój sposób na zamawianie jedzenia online!

Do wygrania są:
1) Smarrfon Samsung Galaxy S4
2) 100 zł voucher na pyszne.pl
3) 50 zł voucher na pyszne.pl

W dniach od 23.06 do 30.06 czekamy na Wasze pyszne propozycje! Kreatywność jest jak najbardziej oczekiwana!

Wyniki ogłosimy 01.07.2014 na naszym facebookowym FanPagu oraz na blogu.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres mailowy: konkurs@pyszne.pl lub w komentarzach pod postem.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama