Michał Rogowicz | 01-07-2014 13:42 |

Wyślij pocztówkę z poziomu Nokia Lumia z Windows Phone

Envelo i Wideo Pocztowki Wyślij pocztówkę z poziomu Nokia Lumia z Windows PhoneW ofercie Windows Phone Store są podstępne aplikacje dla smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone, które pozwalają na wysłanie wirtualnej pocztówki z poziomu urządzenia. Przydadzą się?

Envelo

Aplikacja Envelo umożliwia Ci wysyłanie kartek pocztowych prosto z ekranu swojego smartfona. Do odbiorcy trafią one jako duże (format A5) tradycyjne kartki w kopercie. Ponadto aplikacja umożliwia skorzystanie z innych usług: wyszukiwarka kodów pocztowych oraz zamawianie kuriera. Neokartka to tradycyjna, drukowana kartka pocztowa, którą przygotujesz na ekranie swojego smartfona.

Oprogramowanie pozwala także na wyszukanie kodu pocztowego dla danej miejscowości oraz zamówić kuriera Poczty Polskiej.

290e3a7b 35ba 467a 9c3a 70cc4d8031a9 Wyślij pocztówkę z poziomu Nokia Lumia z Windows Phone Wyślij pocztówkę z poziomu Nokia Lumia z Windows Phone

Wideo Pocztówka

Wideo Pocztówka to prosta aplikacja za pomocą, której wyślesz tradycyjną pocztówkę. A wszystko to z poziomu ekranu Nokia Lumia. Twórz własne wyjątkowe pocztówki robiąc zdjęcia aparatem swojego smartfonu. Dołącz do zdjęć plik wideo i prześlij go wraz z pocztówką, do swoich bliskich.

Aplikacja przeznaczona wyłącznie dla użytkowników smartfonów Nokia Lumia.

2f15650c ffa3 41a6 9ece d4f5831f4882 Wyślij pocztówkę z poziomu Nokia Lumia z Windows Phone Wyślij pocztówkę z poziomu Nokia Lumia z Windows Phone

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama