Michał Rogowicz | 13-12-2012 14:21 |

Wykonaj zdjęcie aplikacją Pixel Heritage i wygraj Nokie 808 PureView

Pixel Heritage konkurs Nokia Polski oddział firmy Nokia przygotował kolejną ciekawą akcję. Tym razem jest to mini konkursik, w którym można wygrać voucher na utwory muzyczne ze sklepu Nokii.

Na fanpage`u firmy Nokia na Facebooku wystartował mini konkursik, ale bardzo ciekawy. Wystarczy posiadać smartfon Nokia Lumia, a także pobrać aplikację Pixel Heritage. Do wygrania jest multimedialny smartfon Nokia 808 PureView z aparatem o matrycy 41 megapiksela. Ale to nie wszystko. 50 dodatkowych osób otrzyma voucher o wartości 50 zł na treści z serwisu Nokia Music Store.

Co trzeba zrobić, aby ten smartfon lub voucher powędrował właśnie do Ciebie?
Otóż zasada jest bardzo prosta.

Najpierw trzeba pobrać aplikację Pixel Heritage na swój smartfon Nokia Lumia. Następnie trzeba ją ocenić w sklepie i to najlepiej na 5 gwiazdek.

Później trzeba uruchomić oprogramowanie i wybrać jeden z dostępnych tam telefonów. Gdy już go mamy, należy zrobić dowolne zdjęcie, najlepiej najciekawsze i najlepsze. Wtedy szansa na wygranie będzie większa!

Ale to nie wszystko. Wykonaną fotkę trzeba opublikować na Facebooku, a następnie wysłać MMSem pod numer 607143694. Pamiętajcie, aby podać w treści także nasz adres!

Po wykonaniu tych kroków nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na ogłoszenie wyników. Należy jednak pamiętać, że termin przysyłania zdjęć mija 27 grudnia 2012 o godzinie 15:00. Także nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj, a regulamin tutaj.

Bardzo mi się podoba formuła tego konkursu, bo wymaga od użytkowników nieco innwencji twórczej 🙂 Czy ktoś z Was zamierza spróbować swoich sił? Ja pewnie jakieś zdjęcie podeśle… A co mi tam!

 • Rayden

  A już się cieszyłem że ciekawy konkurs… Ale do momentu w którym pojawiło się warunek związany z posiadaniem konta na FB. Widać że według niektórych to każdy musi mieć FB… Nawet nie będę tego komentować.

 • Zdzisek

  Warunkiem koniecznym do wziecia w konkursie jest jedynie przeslanie zdjecia i emailu na numer telefonu wiec nie musisz sharowac na fb jesli nie chcesz:)

 • Rayden

  Czytając na szybkiego zrozumiałem że trzeba 🙂 to dzięki za wyjaśnienie 🙂

  P.S. Może przewrażliwiony jestem na tym punkcie i to dlatego 😀

 • Marcinr

  Ja spróbowałem i wygrałem voucher o wartości 50zł 🙂

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama