Michał Rogowicz | 17-05-2013 10:00 |

Włoski oddział Windows Phone Store zapowiada nowe aplikacje

windows phone nowe logoDzisiaj w sieci znalazłem kilka ciekawych informacji na temat nowych aplikacji, które zadebiutują w Windows Phone Store, m.in. nowy Facebook dla Windows Phone 7.8, a także poprawiona wersja YouTube.

Informacje o nowych premierach w Windows Phone Store przekazali pracownicy włoskiego oddziału Microsoft. Przekazali oni kilka ciekawych informacji dotyczących nowych gier i programów.

Posiadacze smartfonów z Windows Phone 7.8 już niedługo będą mogli zainstalować oprogramowanie do Facebooka, a dokładniej Facebook beta. Jednak gdy ta aplikacja się pojawi w sklepie ma już być bez beta.

Poprawiona ma zostać aplikacja YouTube, ponieważ Google bardzo zburzyło się, że Microsoft usunął reklamy z filmików itp. Jednak ta sytuacja to temat na osobny wpis.

Ostatnimi nowościami są WhatsApp oraz Temple Run. Pierwsze oprogramowanie ma mieć całkowicie nowy interfejs i to zarówno dla WP 7.8 i WP8.

Z kolei Temple Run pojawi się w drugiej odsłonie i bez ograniczenia 512 MB RAM.

Po raz kolejny potwierdzana jest premiera aplikacji Instagram. Tym razem to kwestia miesiąca.

Ja do końca nie wierze w tej informacje, ale być może włoski oddział sklepu z aplikacjami się nie myli. Oby! Bo to dla użytkowników dobre informacje…

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama