michalrogowicz | 13-12-2013 12:50 |

Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu!

Minion Rush dla Windows Phone Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu!

Minion Rush dla Windows Phone

Mam dla Was sporo informacji dotyczących sklepu Windows Phone Store. Na dniach w WPS zadebiutowało kilka nowych gier: Angry Birds Go!, Minion Rush oraz Frozen Free Fall. Z kolei GTA San Andreas pojawi się na Windows Phone już w przyszłym tygodniu!

Minion Rush

Pierwszą nowością jest gra Minion Rush, której zasada jest bardzo prosta, ale jednak użytkownikom się to podoba. W Minion Rush poruszamy się żółtymi małymi stworkami. To właśnie nimi musimy biec jak najdalej, a przy okazji omijać przeszkody, czy zbierać punkty i bonusy pozostawione na planszy. Na koniec zawsze jest boss, którego trzeba pokonać, ale pomagają nam w tym umiejętności bohatera, ponieważ można go ulepszać. Na planszy można spotkać także dodatkowe bronie, ale trzeba je zebrać, nie można ich ominąć.

Minion Rush to nic innego, jak gra tego samego typu co, m.in. Temple Run.

07cb2839 bbdb 498e 8fb3 8311b97d47d4 Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu! Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu!

Frozen Free Fall

Frozen Fall to nic innego, jak kontynuacja filmu Kraina Lodu. Producenci tego filmu dostrzegli platformę Windows Phone i aby promować swoją produkcję przygotowali również grę o tej samej nazwie – Kraina Lodu.

Kraina Lodu Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu!

Kraina Lodu

W tej grze udział biorą dwie siostry, a my musimy tak ustawiać kolory, czy inne przedmioty, aby co najmniej trzy były koło siebie. Tylko wtedy znikają, a nam dodawane są punkty. W każdej chwili możemy otrzymać bonusy za dodatkowe elementy, m.in. pochodni. Do przejścia jest aż 75 różnych plansz.

Grafika nie zachwyca, ale w sumie co w tak prostej grze można stworzyć.

Co ciekawe, gra nie jest w żaden sposób połączona z filmem…

9e14dbe3 3c66 4272 90df b389d7d7fa25 Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu! Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu!

Angry Birds Go!

No i chyba na ten tytuł czekali wszyscy. Już wcześniej pisałem, że premiera już niedługo, a teraz już można pobrać Angry Birds Go! z Windows Phone Store. Ja już to zrobiłem! simple smile Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu!

W Angry Birds Go! nie będziemy już strzelać naszymi złymi ptakami do przeciwników. Tutaj zasada jest zdecydowanie inaczej i przypomina mi Crash Bandit simple smile Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu! Angry Birds Go! jest dostępne za darmo dla smartfonów z Windows Phone 8 i 1 GB RAM. Ja już zainstalowałem, po pierwszym uruchomieniu, gra jeszcze ściąga dodatkowo 25 MB.

Angry Birds GO dla Windows Phone Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu!

Angry Birds GO dla Windows Phone

Angry Birds Go! to naprawdę świetna zabawa! W trakcie gry ścigamy się z przeciwnikami znanych z serii gier Rovio, ale nie strzelamy do nich! To jest tylko wyścig, ale na planszy są punkty do zbierania, specjalne pasy z przyśpieszeniem, czy przeszkody do omijania.

Ogólnie w Angry Birds Go! jest dostępnych kilka grup zadań do wykonania. Co ciekawe możemy kupić pojazd, a także ulepszyć nasz, który używamy. Tytuł jest mocno zintegrowany z płatnościami internetowymi.

5ef1d479 ae4c 4e40 963e fb7c0d6cca9a Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu! Windows Phone Store: Premiera Angry Birds Go!, Minion Rush, Frozen Free Fall. GTA SA w przyszłym tygodniu!

GTA: San Andreas w przyszłym tygodniu

Według najnowszych informacji, gra GTA: San Andreas pojawi się już w przyszłym tygodniu dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone 8. Z pewnością urządzenie będzie musiało mieć 1 GB pamięci operacyjnej RAM.

  • Olka

    Świetne te nowe Birdsy

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama