Michał Rogowicz | 27-09-2013 13:02 |

Windows Phone Store: Debiut Tetris Blitz, przeceny trzech tytułów!

TETRIS BlitzW sklepie Windows Phone Store się dzieje. Użytkownicy mogą już pobrać tytuł Tetris Blitz, który zadebiutował dla Windows Phone. Ponadto są jeszcze trzy inne aplikacje przecenione – The Path of Kara, iBlast Moki oraz ProShot.

TETRIS Blitz debiutuje

W TETRIS Blitz rozgrywkę ograniczono do 2 minut. W tym czasie gracz musi wykazać się dużym refleksem oraz logicznym myśleniem. Zasada jest bardzo prosta – trzeba zebrać jak najwięcej punktów. Pomagają w tym różne bonusowe akcje, czy dodatkowe klocki. Gra Tetris ma wspierać usługę Xbox LIVE, więc swoimi osiągnięciami będziemy się mogli dzielić ze wszystkimi uczestnikami.

Tetris Blitz

Promocje w Windows Phone Store: The Path of Kara, iBlast Moki oraz ProShot

W sklepie Windows Phone Store jest dostępna nowa promocja, w której przecenione został trzy tytuły.

Najciekawszą grą jest tytuł The Path of Kara. Jest to typowy tytuł, w którym wcielamy się w postać głównej bohaterki. Podczas rozgrywki będzie trzeba pokonać sporo plansz, przeciwników, a także rozwiązać zadania logiczne, które nie będą takie łatwe. Dodatkowym atutem jest ciekawa gra i wciągająca muzyka.

The Path of Kara

iBlast Moki to gra, w której musimy wykazać się logicznym myśleniem. Naszm zadaniem będzie rozwiązanie łamigłówek, a wszystkie są oparte na prawie fizyki.

iBlast Moki

Ostatnim tytułem jest program ProShot, który mogę polecić osobom, które potrzebują zaawansowanych ustawień aparatu fotograficznego. W opcjach zmienimy:
– czas otwarcia migawki,
– ISO,
– balans bieli,
– kompozycja ekspozycji,
– Focus,
– Flash,
– proporcje obrazu,
– lampa wspomagająca AF.

ProShot

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama