Michał Rogowicz | 16-09-2013 11:12 |

Windows Phone Store: Darmowe Where’s My Water? 2 oraz debiut The Sims FreePlay

Where`s My Water 2W sklepie Windows Phone Store ostatnio się sporo dzieje. Disney udostępnił grę Where’s My Water? 2 za darmo dla systemu operacyjnego Windows Phone 8. Dla tej samej wersji jest debiutuje tytuł The Sims FreePlay.

Where’s My Water? 2

Firma Disney zrobiła niespodziankę nam wszystkim. Popularna gra Where’s My Water? 2 jest obecnie dostępne dla Windows Phone 8 za darmo. Nie trzeba za nią nic płacić. Jednak nie wiem, czy to jest stała sytuacja, czy może promocja kilkudniowa. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszam do jak najszybszego pobrania, ponieważ później może będzie trzeba płacić.

Where’s My Water? 2 to kontynuacja pierwszej wersji gry. Zasada jednak nie została zmieniona… Musimy doprowadzić wodę do sympatycznego aligatorka o imieniu Swampy, aby wziął prysznic. Dodano jednak całkowicie nowe plansze, postacie, bronie i przeszkody. W Where’s My Water? 2 będzie dostępnych ponad 100 leveli. Co ciekawe są również nowe tryby rozgrywki – tryb wyzwań, albo zręcznościowy.

Where's My Water? 2

The Sims FreePlay

The Sims FreePlay

teg tytułu chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Jeśli ktoś samemu nie budował swojego domu, to na pewno kojarzy tą nazwę i widział, jak ktokolwiek grał. I teraz mamy super wiadomość!. Gra The Sims FreePlay jest dostępna na Windows Phone 8 za darmo!

W The Sims FreePlay możemy spersonalizować do 31 SIMów od stop do głów. Oczywiście głównym zadaniem będzie również stworzenie własnego, wymarzonego domu z basenem! Po okresie kawalerskim przychodzi czas na założenie rodziny 🙂 Oczywiście możemy się ożenić i mieć własne małe SIMy… Do pełni szczęścia brakuje jeszcze zwierząt i ogrodu – i tego też nie zabraknie!

Aby utrzymać rodzinę będzie trzeba chodzić do pracy i rozwijać swoją karierę poprzez rozwijanie swoich umiejętności.

Co ciekawe, jeśli obecnie jest dzień, to w grze również mamy do czynienia z taką samą porą. Jeśli jest noc, to adekwatnie jest noc również w Simach. Cała gra odbywa się w czasie rzeczywistym!

Niestety, aby zainstalować The Sims FreePlay należy mieć smartfona z co najmniej 1 GB RAM.

The Sims FreePlay

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama