Michał Rogowicz | 22-05-2014 09:49 |

Premiera Windows Phone 9 na przełomie Q2 i Q3 2015 roku

Windows Phone 8.1 Centrum Powiadomień

Windows Phone 8.1 Centrum Powiadomień

Chociaż system operacyjny Windows Phone 8.1 nie jest jeszcze dostępny, tzw. wersja Preview for Developers tak, ale nie standardowa. To jednak znamy już datę premiery kolejnej wersji. Windows Phone 9 ma zadebiutować na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2015 roku.

W tej chwili większość inżynierów Microsoftu na pewno dostosowuje system operacyjny Windows Phone 8.1 dla wszystkich smartfonów, aby działał w pełni poprawnie i nie zawierał żądnych błędów. Czy to się uda, zobaczymy, ale niektórzy pracownicy Microsoftu mają nieco inne zadanie. Wprowadzają albo obecnie mają zmiany, które zostaną wprowadzone w Windows Phone 9. W sumie oni to myślą, w jaki sposób „ubrać” i zaprogramować to, co zarząd, czy inny dział wymyślił.

A skąd w ogóle termin przełom Q2 i Q3? Otóż zagraniczny serwis dotarł do wewnętrznych dokumentów firmy, z których wynika, że Microsoft planuje właśnie ten okres. W sumie jest to odpowiedni czas na przygotowanie systemu, choć jak znam życie,t o ten termin na pewno się opóźni.

Chcielibyście zobaczyć jakieś konkretne funkcje w Windows Phone 9? Bo pewnie po WP8.1 to dopiero będzie poważniejsza aktualizacja…

Windows Phone 9 Q2-Q3 2015

źródło: news.softpedia.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama