Michał Rogowicz | 31-03-2014 12:24 |

Windows Phone 8.1 Instalowanie aplikacji nie na wszystkich kartach pamięci

Windows Phone 8.1 interfejs kameryWedług najnowszych informacji, instalowanie aplikacji na karcie pamięci w smartfonie z Windows Phone 8.1 będzie mieć pewne ograniczenia. Właściciele starszych kart pamięci mogą mieć problem.

Premiera systemu Windows Phone 8.1 odbędzie się 2 kwietnia 2014 roku na konferencji programistycznej Microsoft Build 2014. Tego dnia dowiemy się wszystkiego na temat specyfikacji oraz funkcjonalności Windows Phone 8.1.

Dzisiaj wiemy coś na temat instalowania aplikacji… Otóż Microsoft w specyfikacji platformy podał, że karta pamięci microSD musi mieć klasę szybkości co najmniej 6, ale zalecana jest 10. Właściciele kart poniżej tych wartości nie będą mogli zainstalować aplikacji na karcie pamięci. Takie klasy szybkości mają karty microSD, które sprzedawane były kilka lat temu. Jednak cena nowych kart nie jest duża, więc nie będzie problemu z zamianą.

CO ważne, system operacyjny Windows Phone 8.1 będzie miał specjalne algorytmy, które będą odczytywać szybkość karty. I dopiero gdy będzie odpowiednia, to platforma zezwoli na instalację aplikacji na microSD.

źródło: phonearena.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama