Michał Rogowicz | 12-05-2014 10:00 |

Windows Phone 8.1 dla wszystkich już 24 czerwca?!

Windows Phone 8.1. Regulacja głośnościW sieci pojawiła się ciekawa informacja dotycząca premiery systemu operacyjnego Windows Phone 8.1. Najprawdopodobniej już za miesiąc wszyscy będą mogli pobrać Windows Phone 8.1, bez potrzeby posiadania konta deweloperskiego.

Informacje o udostępnieniu systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 pojawiły się na oficjalnej stronie Microsoftu, a dokładniej w serwisie z pomocą techniczną. Są tam dość ciekawe wiadomości, ponieważ podano konkretną datę rozpoczęcia cyklu wsparcia, który będzie trwał do 2017 roku. Jest to 24 czerwca 2014 roku… Czy tego dnia Microsoft zacznie oficjalnie udostępniać Windows Phone 8.1 dla wszystkich? Niewykluczone, ale też nie jest to pewne.

Firma Microsoft będzie udostępniać aktualizacje dla systemu operacyjnego, w tym aktualizacje zabezpieczeń, przez co najmniej 36 miesięcy od daty rozpoczęcia cyklu pomocy technicznej. W ten sposób możemy być pewni, że Windows Phone 8.1 będzie dalej rozwijany.

Wszystko opisane jest na stronie Microsoftu.

Jak myślicie, 24 czerwca rozpocznie się aktualizacja? W sumie Microsoft obiecywał, że jeszcze w pierwszej połowie roku się pojawi soft, więc w sumie za dużo czasu już nie mają.

źródło: geekongadgets.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama