Michał Rogowicz | 29-11-2012 12:22 |

Windows Phone 7.8 dopiero na początku 2013 roku. To pewne!

windows phone nowe logoAktualizacja do systemu Windows Phone 7.8 miała się odbyć wczoraj, ale oczywiście jej nie było i za szybko się nie pojawi. Przedstawiciele Microsoftu oficjalnie potwierdzili, że Windows Phone 7.8 będzie dostępny dopiero na początku 2013 roku.

Szkoda tylko, że ktoś wcześniej puścił niesprawdzoną informacje i narobił wszystkim tylko „ochoty” na pobranie aktualizacji. Jednak wszyscy będziemy musieli wykazać się nieco cierpliwości.

Jak poinformowali przedstawiciele firmy Microsoft, aktualizacja systemu Windows Phone do wersji 7.8 dla smartfonów Nokia Lumia, i nie tylko, będzie dostępna dopiero na początku 2013 roku. W tej chwili inżynierowie i programiści giganta komputowego pracują nad tym, aby nowy soft był dostępny bez problemów dla jak największej ilości użytkowników w tym samym czasie.

Obecnie skupiono się na tym, aby platformę bardzo dobrze przetestować, aby pojawiła się wśród użytkowników bez żadnych błędów. Microsoft testuje nowe oprogramowanie z operatorami oraz producentami telefonów.

Mnie informacja, że Microsoft chce dopracować aktualizację jakoś nie ucieszyła, ponieważ mieli na to naprawdę mnóstwo czasu. Ale nic nie poradzimy, trzeba czekać…

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama