michalrogowicz | 21-11-2013 11:52 |

Waze. Społecznościowa nawigacja debiutuje na Windows Phone. Co oferuje?

Waze dla Windows Phone Waze. Społecznościowa nawigacja debiutuje na Windows Phone. Co oferuje?

Waze dla Windows Phone

Windows Phone Store staje się coraz ciekawszym miejscem. Codziennie w sklepie debiutują aplikację, które można znać z innych platform. Tak właśnie jest z społecznościową nawigacją Waze. To Wy, użytkownicy dostarczacie informacje do bazy.

Do tej pory w Windows Phone Store jest dostępnych kilka nawigacji GPS, ale w swoim smartfonie Lumia, obojętnie jakim, zawsze korzystam z nawigacji dostarczonej przez Nokie – Here Drive. I chyba nic mnie nie przekona, abym z niej zrezygnował… Jednak oprogramowaniem Waze warto się zainteresować, bo ta~nawigacja jest w całości tworzona przez społeczność.

Główna zaleta nawigacji GPS Waze to to, że informacje dostarczamy sami – o wypadkach, utrudnieniach na drodze, imprezie przy drodze, czy kontroli drogowej. Taka funkcja jest używana we wszystkich, chyba, nawigacjach dostarczanych przez zewnętrzne studia deweloperskie.

Najważniejsze zalety nawigacji Waze dla Windows Phone:

– informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym,
– wspólne informowanie o niebezpieczeństwach na drodze, kontroli policji, zamkniętych drogach itp.,
– automatyczna zmiana trasy – adekwatne od pogody,
– uczy się często odwiedzanych miejsc i preferowane czasy przejazdu,
– znajdź stację benzynową,
– poinformuj kogoś, jesteś na najlepszej drodze,
– Zbieraj punkty i twórz społeczność,
– mapy na żywo – stale edytowane i aktualizowane przez społeczność.

Na pewno jest to ciekawe oprogramowanie. Tym bardziej, że jest dostępna bez żadnych opłat. Ja na pewno sobie zainstaluje Waze na swojej Lumii i potestuje. Ciekawi mnie jak będzie się w praktyce sprawdzać…

f9eddd98 7126 4f41 8371 9fd2e22c6a77 Waze. Społecznościowa nawigacja debiutuje na Windows Phone. Co oferuje? Waze. Społecznościowa nawigacja debiutuje na Windows Phone. Co oferuje?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama