Michał Rogowicz | 28-11-2014 14:16 |

W skrócie: Windows 8.1 na 51 proc. urządzeń, Lumia 830 otrzymuje aktualizację Lumia Camera

Nokia Lumia 830Mam dzisiaj dla Was kolejną informację od firmy analitycznej AdDuplex. Obecnie Windows Phone 8.1 jest zainstalowany na większości smartfonów z Windows Phone. Ponadto smartfon Nokia Lumia 830 otrzymuje aktualizację aplikacji fotograficznej Lumia Camera.

Według informacji przekazanych przez firmę analityczną AdDuplex, z systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 korzysta już większość użytkowników smartfonów z Windows Phone na pokładzie. Wcale mnie nie dziwi popularność tej wersji, ponieważ Windows Phone 8.1 ma funkcję, na które czekali użytkownicy. Choć z drugiej strony od premiery Windows Phone 8.1 minęło sporo czasu, a to dopiero niewiele ponad 50 proc.

Druga wiadomość jest przeznaczona dla użytkowników smartfona Nokia Lumia 830. Otóż mogą oni pobierać z Widnows Phone Store nową wersję aplikacji Lumia Camera. Oczyścicie nie ma żadnych spektakularnych zmian. Inżynierowie skupili się głównie na ulepszeniu opcji już istniejących. Dzięki temu oprogramowanie działa szybciej i stabilniej. Ponadto wprowadzono nowe tryby fotografowania: Moment capture, Rich Capture, Dynamic Flash.

źródło: mynokiablog.com via nokiaday.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama