Michał Rogowicz | 28-11-2014 14:16 |

W skrócie: Windows 8.1 na 51 proc. urządzeń, Lumia 830 otrzymuje aktualizację Lumia Camera

DSCN9002 W skrócie: Windows 8.1 na 51 proc. urządzeń, Lumia 830 otrzymuje aktualizację Lumia CameraMam dzisiaj dla Was kolejną informację od firmy analitycznej AdDuplex. Obecnie Windows Phone 8.1 jest zainstalowany na większości smartfonów z Windows Phone. Ponadto smartfon Nokia Lumia 830 otrzymuje aktualizację aplikacji fotograficznej Lumia Camera.

Według informacji przekazanych przez firmę analityczną AdDuplex, z systemu operacyjnego Windows Phone 8.1 korzysta już większość użytkowników smartfonów z Windows Phone na pokładzie. Wcale mnie nie dziwi popularność tej wersji, ponieważ Windows Phone 8.1 ma funkcję, na które czekali użytkownicy. Choć z drugiej strony od premiery Windows Phone 8.1 minęło sporo czasu, a to dopiero niewiele ponad 50 proc.

Druga wiadomość jest przeznaczona dla użytkowników smartfona Nokia Lumia 830. Otóż mogą oni pobierać z Widnows Phone Store nową wersję aplikacji Lumia Camera. Oczyścicie nie ma żadnych spektakularnych zmian. Inżynierowie skupili się głównie na ulepszeniu opcji już istniejących. Dzięki temu oprogramowanie działa szybciej i stabilniej. Ponadto wprowadzono nowe tryby fotografowania: Moment capture, Rich Capture, Dynamic Flash.

źródło: mynokiablog.com via nokiaday.com

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama