Michał Rogowicz | 18-10-2013 14:02 |

Vein Rush na Windows Phone. Polska, nagradzana gra. Trzeba lepszej rekomendacji?

Vein Rush na Windows Phone

Vein Rush na Windows Phone

Wczoraj na skrzynkę mailową odezwali się producenci gry Vein Rush. I prawidłowo! Ponieważ o takich grach powinno się pisać. Jest to polska produkcja, która w konkursie Microsoftu zajęła II miejsce. O co chodzi w Vein Rush? Jest to biologiczno-strategiczna gra, a akcja toczy się w ludzkim organizmie.

Akcja gry toczy się w ludzkim organizmie, który jest ciągle atakowany przez wirusy i bakterie. W grze musisz wcielić się w ludzki układ odpornościowy i walczysz z różnymi zarazkami. A sposobów walki jest naprawdę dużo. Możesz używać pułapek, wież i leków.

Wszystkie nazwy w grze są prawdziwe, gra zawiera mnóstwo biologicznych informacji i ciekawostek. Vein Rush posiada naprawdę skomplikowaną mechanikę gry, lecz jest łatwo wystartować i praktycznie co poziom pojawia się coś nowego. Jak przekonują twórcy gry:

Postaraliśmy się o różne szczegóły, które rozbudowują rozgrywkę takie jak: eventy (np. spowolnienie przeciwników na jakiś czas), rozbudowany, unikalny system upgrade’ow, umiejętności bakterii.

Podstawowe informacje o Vein Rush:

– 32 poziomy,
– 4 mini-gry,
– tysiące sposobów na przejście jednego poziomu,
– 14 różnych bakterii,
– 7 zabójczych wirusów,
– wiele sposobów radzenia sobie z wrogami,
– pułapki.

Gra Vein Rush dostępna jest na Windows Phone 7.x oraz Windows Phone 8.

Vein Rush

  • dario

    Polska gra bez polskiego języka ,wstyd.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama