Michał Rogowicz | 31-07-2012 11:20 |

Udostępnianie kontaktów w Nokia Lumia!

udostępnianie kontaktówFirma Nokia nie zamierza pozostawać głucha na prośby klientów. Dużo osób narzekało na brak możliwości wysłania kontaktu. Teraz dzięki specjalnej aplikacji od Nokii – Udostępnianie kontaktów – jest możliwe wysyłanie wizytówek!

Udostępnianie kontaktów to aplikacja, za pomocą której można łatwo i szybko udostępniać ważne szczegóły kontaktów przez wiadomości tekstowe (SMS) lub e-mail.

Kontakty można bezproblemowo udostępniać prawie z każdego telefonu (tylko nie dla komórek z CDMA) – Symbian, Android, iOS, BlackBerry i inne – ponieważ ta użyteczna aplikacja korzysta ze standardowego formatu Vcard. Udostępnione kontakty znajdą się albo w skrzynce odbiorczej aplikacji, jeśli zostały wysłane przez SMS, albo w skrzynce odbiorczej e-mail, jeśli zostały wysłane pocztą elektroniczną.

Nowe kontakty pojawią się w centrum kontaktów Windows Phone, skąd można łatwo nawiązać połączenie, wysłać e-mail, przeprowadzić sesję czatu i śledzić znajomych na ulubionym portalu społecznościowym.

Ja naprawdę bardzo czekałem na tą funkcję, bo już mnie irytowało przepisywanie numeru gdzie indziej lub go zapamiętywanie, aby komukolwiek go przesłać. A Wy co sądzicie?

Pamiętacjei, że wczoraj Nokia udostępniła nowe funkcje aparatu, a wcześniej udostępnianie internetu.

Aplikacja dostępna jest w Nokia Collection lub wystarczy zeskanować poniższy kod:

  • Lumia710

    Piknie!!!!!

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama