Michał Rogowicz | 29-08-2013 13:35 |

Uchwyt i ładowarka samochodowa Nokia CR-200. Galeria zdjęć. Ciekawy i przydatny gadżet

Nokia CR-200Od kilkunastu dni testuje uchwyt i ładowarkę samochodową Nokia CR-200 w jednym. I od samego początku wraz z moim smartfonem Nokia Lumia 920 tworzą zgrany duet. Teraz nie muszę się martwić o prąd w trakcie jazdy, a przy okazji zyskałem funkcjonalny uchwyt.

Uchwyt samochodowy Nokia CR-200 to jeden z gadżetów Nokii, który spodobał mi się już w dniu premiery. Po sukcesie poduszki fatboy i ładowarki bezprzewodowej Nokii czekałem właśnie na takie ładowanie, ale w samochodzie. Po kilku miesiącach oczekiwania w końcu nadszedł ten dzień. Uchwyt i ładowarka samochodowa w jednym pojawiła się u mnie.

Pierwsze wrażenie – Nokia CR-200

Gdy tylko odebrałem paczkę od kuriera, to natychmiast rozpocząłem rozpakowywanie. Pudełko jest stosunkowo duże, ale w sumie Nokia CR-200 do najmniejszych sprzętów nie należy. W zestawie jest uchwyt, ładowarka samochodowa wraz z kablem.

Sama konstrukcja uchwytu Nokia CR-200 jest solidna, mocna i na pewno wytrzyma nie jeden wyjazd. Guma mocująca do szyby trzyma pewnie i nie ma szans, aby odpadło samo. Po prostu nie ma takiej możliwości. Jedynie dwa razy mi Lumia 920 spadła z ładowarki i musiałem ją szukać po samochodzie. Ale nie wiem, czy to wada Nokii CR-200, czy może ja po prostu źle ją zamontowałem. Ogólnie wkładałem ją do uchwytu kilkanaście razy, jeździłem sporo czasu, więc te dwie wpadki wybaczam i traktuje jako wypadek przy pracy… Zobaczymy ile razu do czasu opublikowania testu wypadnie mi Lumia… Oby już nie.

Co ciekawe, wtyczka Nokii CR-200 do zapalniczki samochodowej ma także wbudowany port USB, co pozwala także ładować inne urządzenia. Wystarczy tylko podpiąć kabel USB. Przydatne, naprawdę przydatne.
A Wams się podoba ten sprzęt? Czy może już go ktoś używa i może się podzielić swoimi wrażeniami? Też Wam Lumia wypada?

Nokia CR-200

Obraz 1 z 32

Ładowarka i uchwyt samochodowym w jednym. Nokia CR-200 wyróżnia się NFC i bezprzewodowym ładowaniem w standardzie Qi.

 • Paweł Dąbrowski

  mam dostałem z play tylko ja używam w domu bo w aucie już miałem ale ogólnie super jest ładny i przydatny.

  • a czemu nie w aucie?

   • Paweł Dąbrowski

    Ostatnio rzadko podróżuje w aucie mam po samsungu co prawda ładowanie podpinam osobno, jak by ukradli to nie było by tak szkoda jak ta nokia.W domu częściej się przydaje zamontowałem na kolumnie bo za kolumną mam gniazdo ,kupiłem przejściówkę i służy jako stojak z ładowarką.

 • tiger.p

  Jestem w posiadaniu od paru dni. Spisuje sie swietnie. Telefon jeszcze nie wypadl, choć jezdzilem juz po dużych dziurach. Mialem problem wcześniej z lądowaniem mojej lumii 920 podczas nawigacji. Nie wytrzymywala ladowarka ciaglego podświetlenia telefonu. W rezultacie bateria padala. Mialem wątpliwości, czy ten uchwyt da rade ale na trasie okolo 600km, lądowanie bylo w granicach 77%. Telefon mialem wcześniej naladowany do pelna i użytkowany przez godzinę zanim wsiadlem do auta. Wszystko zależy od naslonecznienia. Im większe, tym szybciej bateria siad. Jestem zadowolony. Z czystym sercem polecam. Dokonalem tez zakupu ladowarki DT-910. Podstawka spisuje sie wyśmienicie w domu. Polecam bardziej niż poduszki i podkladki. Warto wspomniec, ze oba urzadzenia posiadają NFC, dzieki ktoremu mozemy automatycznie uruchamiać aplikacje dedykowane do tych dwuch urządzeń.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama