Michał Rogowicz | 29-06-2012 10:48 |

Tuba.FM dla Nokia Lumia z Windows Phone

tuba.FM dla Nokia LumiaW Windows Marketplace zadebiutowała nowa aplikacja umożliwiająca słuchanie stacji radiowych Tuba.FM. Oprogramowanie jest kompatybilne z Nokia Lumia z Windows Phone.

Tuba.FM uruchomiła też aplikację na smartfony Nokia Lumia z systemem Windows Phone. Dzięki aplikacji użytkownicy smartfonów Nokia Lumia mogą słuchać w swoich telefonach stacji znanych z eteru – Radia Złote Przeboje, TOK FM i Roxy, a także kilkudziesięciu najlepszych stacji gatunkowych typu Rock, Pop, Dance, Hip-Hop, Polskie Przeboje, Best of ’70, ’80 i ’90, kilkuset kanałów grających wyłącznie przeboje najpopularniejszych artystów oraz tysięcy stacji radiowych z muzyką wybraną przez internautów.

Po zalogowaniu do swojego profilu na tuba.FM użytkownicy aplikacji mogą słuchać w smartfonach kanałów oznaczonych jako Ulubione i własnych kanałów utworzonych w serwisie; mogą też stworzyć własne radio na bazie preferencji muzycznych zawartych w swoim profilu na Facebooku. Tuba.FM na telefony Nokia Lumia (modele 610, 710, 800 i 900) to aplikacja w pełni wykorzystująca możliwości nowego interfejsu w stylu Metro UI. Jest darmowa i dostępna do pobrania na platformie Windows Phone Marketplace. Aplikacja została przygotowana przez Grupę Radiową Agora we współpracy z Nokia Polska i wyprodukowana przez firmę Psiloc.

Pobierz Tuba.FM z Windows Marketplace

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama