Michał Rogowicz | 14-10-2014 10:15 |

Trwają prace nad nową Lumią. Będzie Dual-SIM oraz nowy typ baterii

Nowa Lumia z FCCWczoraj, a właściwie, dzisiaj w nocy pojawiły się informacje dotyczące nowego, niezapowiedzianego jeszcze smartfona Lumia. Obecnie urządzenie otrzymało certyfikat FCC, dzięki czemu dowiadujemy się co nieco na temat specyfikacji.

Nowy smartfon Lumia, pewnie już z logiem Microsoftu, już niedługo powinien się pojawić w sprzedaży. Nie dość, że został zauważony w bazie danych Amerykańskiej Komisji Łączności, gdzie uzyskał odpowiednie certyfikaty, to pojawił się również w statystykach AdDuplex na terenie Chin i Tajwanu.

Nowa Lumia z FCC

W tej chwili nie znamy całej specyfikacji technicznej, a jedynie jej małą część. Wyświetlacz, o nieznanej obecnie przekątnej, będzie obsługiwał rozdzielczość qHD (540×960 pikseli). W obudowie o wymiarach 139.9mm x 71.1mm zostanie na pewno umieszczono sporo ciekawych podzespołów, ale nie zabraknie technologii Dual-SIM. Obecnie nie wiadomo w jakich rozmiarach będą sloty. Pewnie system operacyjny to Windows Phone 8.1 z aktualizacją Lumia Denim.

Nowa Lumia z FCC

Ponadto nowa Lumia pracuje w sieciach GSM 850, 900, 1800, 1900 oraz HSUPA/WCDMA900 HSUPA/WCDMA2100.

Nowością w tej Lumii będzie nowy typ baterii, który oznaczony jest na razie jako BL-L4A. Ale niestety obecnie nie wiadomo czym się to ogniwo będzie charakteryzować.

Czy jest szansa na premierę na całym świecie? Niewykluczone, ale być może będzie to tylko smartfon na azjatyckie rynki… Co sądzicie?

źródło: phonearena.com

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama