Michał Rogowicz | 17-09-2014 09:52 |

Total Commander dla Windows Phone. Niedługo premiera Asphalt Overdrive

Microsoft naprawdę wykonuje kawał dobrej roboty jeśli chodzi o wsparcie dla deweloperów i coraz większą liczbę aplikacji w Windows Phone Store. W końcu pojawił się alternatywny menadżer plików, który z pewnością znacie. Jest to Total Commander w wersji beta. Niedługo odbędzie się premiera gry wyścigowej Asphalt Overdrive.

Pierwsze o czym chciałem Was poinformować, to o dostępności menadżera plików z prawdziwego zdarzenia. Obecnie jest to pierwsza wersja beta, więc na pewno będzie zawierać jeszcze jakieś błędy, ale właśnie w tym kierunku powinna iść firma. Co oferuje Total Commander dla Windows Phone? Przede wszystkim, tak jak na komputerze, dwa widoki plików, dzięki czemu możemy w szybki sposób kopiować dane. Jest to na pewno wielkie udogodnienie. Ale to nie koniec.

Total Commander umożliwi również przenoszenie plików, czy zmianę ich nazw. Będzie można także zintegrować program z usługą OneDrive. Oprogramowanie poradzi sobie również z obsługą ZIP. W każdej chwili będzie można podłączyć się do konta FTP, co wydaje się dla właścicieli stron dużym udogodnieniem.

W tej chwili oprogramowanie Total Commander możecie pobrać z Windows Phone Store na smartfony z Windows Phone 8.1.

Total Commander

Asphalt Overdrive, nowa wyścigówka na horyzoncie

Firma Gameloft zapowiedziała, że obecnie pracuje nad dostępnością nowej gry wyścigowej. Będzie to Asphalt Overdrive, który przyniesie graczy w lata 80. Przygotowano również materiał promocyjny w postaci filmiku, który pokazuje przyszłe możliwości. Całość jak na razie wygląda zachęcająco, zobaczymy jak wyjdzie im finalnie.

źródło: winbeta.org

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama