Michał Rogowicz | 17-09-2014 09:52 |

Total Commander dla Windows Phone. Niedługo premiera Asphalt Overdrive

Microsoft naprawdę wykonuje kawał dobrej roboty jeśli chodzi o wsparcie dla deweloperów i coraz większą liczbę aplikacji w Windows Phone Store. W końcu pojawił się alternatywny menadżer plików, który z pewnością znacie. Jest to Total Commander w wersji beta. Niedługo odbędzie się premiera gry wyścigowej Asphalt Overdrive.

Pierwsze o czym chciałem Was poinformować, to o dostępności menadżera plików z prawdziwego zdarzenia. Obecnie jest to pierwsza wersja beta, więc na pewno będzie zawierać jeszcze jakieś błędy, ale właśnie w tym kierunku powinna iść firma. Co oferuje Total Commander dla Windows Phone? Przede wszystkim, tak jak na komputerze, dwa widoki plików, dzięki czemu możemy w szybki sposób kopiować dane. Jest to na pewno wielkie udogodnienie. Ale to nie koniec.

Total Commander umożliwi również przenoszenie plików, czy zmianę ich nazw. Będzie można także zintegrować program z usługą OneDrive. Oprogramowanie poradzi sobie również z obsługą ZIP. W każdej chwili będzie można podłączyć się do konta FTP, co wydaje się dla właścicieli stron dużym udogodnieniem.

W tej chwili oprogramowanie Total Commander możecie pobrać z Windows Phone Store na smartfony z Windows Phone 8.1.

6d9970e4 f501 477c 8a5e 1cee5532fcc2 Total Commander dla Windows Phone. Niedługo premiera Asphalt Overdrive Total Commander dla Windows Phone. Niedługo premiera Asphalt Overdrive

Asphalt Overdrive, nowa wyścigówka na horyzoncie

Firma Gameloft zapowiedziała, że obecnie pracuje nad dostępnością nowej gry wyścigowej. Będzie to Asphalt Overdrive, który przyniesie graczy w lata 80. Przygotowano również materiał promocyjny w postaci filmiku, który pokazuje przyszłe możliwości. Całość jak na razie wygląda zachęcająco, zobaczymy jak wyjdzie im finalnie.

źródło: winbeta.org

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama