Michał Rogowicz | 08-08-2013 09:55 |

Top Aplikację zmieniają się w App Social. Całkiem nowe podejście

App SocialWczoraj w mojej Lumii 920 pojawiła się informacja o aktualizacji oprogramowania Top Aplikacje. Oczywiście szybko zainstalowałem, ale okazało się, że teraz to App Social. Co to zmienia?

App Social BETA to nowy sposób, by odkryć aplikacje na telefon Nokia Lumia z systemem Windows Phone 8. To całkiem nowe podejście – całkowicie inne niż w Top Aplikacje.

W App Social przeglądaj szeroką gamę kolekcji, twórz listy aplikacji, udostępniaj swoje kolekcje i zajmuj najwyższe miejsca na tablicy zwycięzców.

Najważniejsze funkcje App Social:

– Możesz przeglądać mnóstwo różnych list aplikacji dzięki firmie Nokia i użytkownikom App Social BETA na całym świecie,
– Podczas przeglądania możesz podziękować użytkownikom za świetne listy aplikacji,
– Zaloguj się, aby tworzyć i udostępniać listy aplikacji znajomym i całemu światu. Twoje listy otrzymają podziękowania i będą obserwowane,
– Wyszukuj znajomych i znane osoby. Możesz je obserwować i mieć dostęp do ich list aplikacji.

Sam interfejs aplikacji również przypadł mi do gustu. Wszystko wygląda bardzo ładnie i przejrzyście. Dodatkowo funkcjonalność oprogramowania zwiększyła się i to sporo, w porównaniu do Top Aplikacje. Teraz z pewnością polecane aplikacje będą się pojawiać z rekomendacji samych użytkowników. Jest to na pewno lepsze podejście do promowania treści, niż w Top Aplikacje,b o tam to Nokia tylko decydowała. A teraz wydaje mi się, że trochę do powodzenia mamy także my – użytkownicy.

A Wy co sądzicie o App Social? Lepsze niż Top Aplikacje?

App Social

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama