damian | 28-09-2012 11:48 |

Tim Cook zasugerował używanie map Nokii jako alternatywy dla iOS Maps

Nokia Mapy 3DPo ciągłych problemach związanych z iOS Maps, porzuceniu wsparcia dla Google Maps w iOS6 i próbie wprowadzenia swojego własnego, niedopracowanego produktu przez Apple, wiele osób zaczyna domagać się jego jak najszybszej naprawy. Dzisiejszego ranka, CEO firmy, a mianowicie Tim Cook, miał w swoim oficjalnym oświadczeniu poinformować między innymi:

„Cały czas pracujemy nad poprawieniem jakości naszych Map oraz usunięciem wszystkich błędów, w tym czasie zachęcamy naszych użytkowników do ściągnięcia alternatywnych rozwiązań, takich jak Bing, MapQuest, czy też Waze albo skorzystania z map przygotowanych przez Nokię, które można znaleźć na ich stronie internetowej.”

Warto zauważyć, że używanie map Nokii w trybie online sprawdza się naprawdę świetnie. Wchodząc pod adres m.maps.nokia.com na swoim urządzeniu z iOS albo Androidem, otrzymujemy możliwość stworzenia skrótu na pulpicie w celu szybkiego uruchomienia. W mobilnej wersji nawigacji całkowicie za darmo korzystać można ze sterowania głosem oraz aktualizacji map na bieżąco w trybie rzeczywistym, dzięki czemu nie musimy ich pobierać.

Bardzo miło zauważyć, że mapy od Nokii zyskują sobie zasłużone uznanie i w przeciągu najbliższych dni cieszyć będą się wzmożonym zainteresowaniem, szczególnie, że coraz więcej użytkowników uważa, iż rozwiązania mapowania zaproponowane przez Nokię sprawdzają się o wiele lepiej od tych, które stosuje Google.

  • DK

    REWELACJA 😀 Ale się uśmiałam 😀 I bardzo dobrze! 

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama