Michał Rogowicz | 04-12-2013 12:32 |

Threshold. Aktualizacja, która zbliży do siebie platformy Microsoftu?

Microsoft logoMicrosoft planuje, aby w przyszłości wszystkie platformy operacyjne giganta komputerowego były jak najbardziej zbliżone do siebie i zintegrowane. W ten sposób po aktualizacji Windows Blue, ma się pojawić Threshold. Pod tym projektem kryje się połączenie Windows 8, Windows RT, Xbox One oraz Windows Phone 8.

Najpierw Blue 8.1

Jednak przed Threshold, do użytkowników trafi jeszcze aktualizacja o nazwie Windows Blue 8.1. Wniesie ona sporo nowości, ale jednak prawdziwa zmiana ma się pojawić dopiero w projekcie o nazwie Threshold.

Threshold – co to?

Microsoft chce, aby w przyszłości wszystkie platformy miały pewne wspólne cechy. Tak, aby praca na nich dla użytkownika była jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Wzajemna wymiana informacji między różnymi platformami ma być podstawą. Dla nas może to być tylko i wyłącznie pozytywna wiadomość.

Threshold – czego możemy oczekiwać?

Informację o Threshold przekazała Mary Joe Foley z serwisu ZDNet.com. Według jej anonimowego źródła, aktualizacja Threshold pojawi się w 2015 roku.

W tej chwili niewiele wiadomo na temat Threshold, ale można się domyślać kilku rzeczy oraz sama zainteresowana coś wie w tym temacie.

Threshold ma być tak jakby łącznikiem pomiędzy platformami operacyjnymi Microsoftu – Windows 8, Windows RT, Xbox One oraz Windows Phone 8. W ten sposób ma być łatwiejsze zarządzanie plikami, czy współdzielenie najważniejszych aplikacji, tak jakby pracę jednocześnie na kilku urządzeniach.

CO z tego tak naprawdę wyjdzie, to musimy jeszcze poczekać trochę czasu, aż na jaw wyjdą kolejne wiadomości. Z pewnością z biegiem czasu w sieci będą pojawiać się dodatkowe informacje, plotki…

A Wy coś konkretnego chcielibyście, aby Microsoft połączył?

  • Konrad Gałązka

    Żeby wreszcie naprawili kalendarz w WP (aktualnie jest tragedia) oraz ten błąd co po pewnym czasie pomimo mniejszej niż 45 ilości aplikacji samowolnie włącza się sortowanie wg alfabetu… 🙂

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama