Michał Rogowicz | 21-03-2013 16:26 |

The Dark Knight Rises oraz Shark Dash. Dwie nowe gry dla Windows Phone!

Pamiętacie jak wczoraj pisałem o tym, że szef Windows Phone zapowiada nowe aplikacje? I faktycznie tak też się stało. W Windows Phone Store pojawiły się dwie ciekawe gry – The Dark Knight Rises oraz Shark Dash.

Nowe gry zapowiadane przez szefa działu Windows Phone w firmie Microsoft to The Dark Knight Rises oraz Shark Dash.

The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

Pierwszego tytułu nie muszę chyba nikomu przedstawiać nie muszę. Zasada gry jest bardzo zbliżona do ostatniego filmu, a raczej jest to ta sama fabuła jednak nieco zmniejszona.

Fabuła gry rozpoczyna się w Gotham i Batman walczy z niejakim Bane. Batman musi stoczyć walkę z głównym przeciwnikiem, aby uratować miasto przed wybuchem bomby atomowej. Jednak tytułowy bohater nie jest sam. W czasie grania spotkamy, m.in. Lucius Fox, Alfreda, Komisarza Gordona czy Kobietę-Kot.

Podczas poruszania się po planszy należy zbierać przedmioty i różne bonusowe punkty, bo dzięki nim odblokujemy nowe umiejętności Batmana.

Sam bohater walczy z różnymi przeciwnikami na kilka sposób, m.in. wręcz, ale może także latać, czy jeździć pojazdami.

Gra kosztuje jednak 23 zł i plik instalacyjny waży prawie 800 MB.

Shark Dash

shark dash

Jest to tytuł oparty na fenomenie Angry Birds. Otóż w tej grze nie strzelamy świnkami, a rekinem. Otóż ten bohater ma porachunki do wyrównania z kaczkami, ponieważ te porwały mu narzeczoną. Teraz naszym zadaniem jest odzyskanie jej.

Jak? Otóż strzelamy rekinem i on odbijając się od ścian zjada kaczki. Aby przejść plansze należy je usunąć wszystkie. Ważne jest też, aby zbierać momenty, ponieważ dzięki nim można kupić dodatkowe umiejętności.

Obecnie jest 96 różnych poziomów, ale Gameloft zapowiada, że będzie ich więcej. W tej chwili do wyboru są cztery środowiska – od starożytnego Rzymu do odległej Japonii.

Aplikacja Shark Dash kosztuje zaledwie 3,49 zł i kompatybilne jest z smartfonami z Windows Phone 8.

The Dark Knight Rises

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama