Michał Rogowicz | 16-11-2012 13:09 |

Testuj w Orange smartfona Nokia Lumia 920 z płatnoścami i głośnikami Play 360

Nokia Lumia 920, Orange Cash i testuj w smartfona w orangeKomórkowa sieć Orange startuje z kolejną edycją akcji Testuj smartfona z Orange. Tym razem nie będą to zwykłe testy. Otóż użytkownik otrzyma topową multimedialną Nokie Lumia 920 z kartą SIM Orange Cash oraz głośnikami Nokia Play 360.

Aby zgłosić chęć przetestowania smartfona i usługi wystarczy zarejestrować się na www.testuj.orange.pl i odpowiedzieć na pytanie eliminacyjne. Rejestracja potrwa do 3 grudnia, a lista 150 testerów zostanie ogłoszona 14 grudnia. Potem uczestników czeka 5 tygodni zabawy i realizacji zadań konkursowych. Dzięki temu będą mogli m.in. dokładnie sprawdzić jak działa usługa Orange Cash, która pozwala płacić telefonem jak kartą płatniczą, wykorzystując przy tym technologię NFC.

W czasie testów, uczestnicy będą opisywać swoje wrażenia z użytkowania smartfonów na specjalnie przygotowanym blogu. Jury oceni jakość, stronę merytoryczną oraz kreatywność testerów by na koniec wyłonić 70 zwycięzców. W nagrodę otrzymają oni testowanego smartfona wraz z głośnikiem i kartą NFC na własność.

Na pewno warto się zgłosić, a gdy komuś już się uda to naprawdę starajcie się, bo Lumia 920 świetne urządzenie. Zresztą kto tylko ten model dostanie od Orange, na pewno nie będzie chciał go oddać. Gwarantuje! 🙂

  • Wlodi

    No pewnie, że próbuje!

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama