Michał Rogowicz | 17-12-2012 12:54 |

Testuj smartfona z LTE w Plusie! Jaki model? Nokia Lumia 820!

Nokia Lumia 820Już od najbliższej niedzieli rusza akcja „testuj smartfona z LTE w sieci Plus”. Jej uczestnicy otrzymają na 14 dni smartfon Nokia Lumia 820 wraz kartą microUSIM i specjalną ofertą Bez Limitu z pakietem 3 GB LTE. Zapisy do testów odbywają się przez specjalny formularz, który od 16 grudnia będzie dostępny na stronie www.plus.pl.

Plus, który jest liderem technologii LTE, przygotowuje się do wprowadzenie nowej oferty – smatfonów, które pozwalają na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu w tej technologii, nie tracąc jednocześnie możliwości zestawiania połączeń głosowych. Oferta dla klientów zostanie wprowadzona w połowie stycznia przyszłego roku, ale już teraz każdy może osobiście sprawdzić jak usługa wygląda w praktyce. Zaczynająca się 16 grudnia akcja „Testuj smartfona z LTE w Plusie” jest adresowa do wszystkich, którzy są zainteresowani wypróbowaniem tego najnowszego rozwiązania, a co równie ważne, podzielą się swoimi spostrzeżeniami z testów. Uwagi testujących smartfony z LTE pozwolą operatorowi stworzyć najlepszą ofertę, w pełni oddającą nową usługę na rynku telefonii mobilnej w Polsce.

Dla uczestników testów przewidziano specjalny konkurs, a dla autorów najciekawszych i najbardziej pomocny opinii o funkcjonowaniu usług w smatfonach LTE ufundowane zostaną specjalne nagrody w postaci telefonów. Dodatkowo, zarówno sami testerzy, jak również wszyscy zgłoszeni do akcji, będą mogli skorzystać na preferencyjnych warunkach z oferty Plusa.

Zobacz także: Nokia Lumia 820. Przykładowe zdjęcia wykonane aparatem

By wziąć udział w testach smartfonów LTE należy spełnić wymagania regulaminu oraz uiścić jednorazową opłatę w wysokości 19,90 zł brutto. O zakwalifikowaniu do testów zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz poprawność wypełnienia, specjalnie w tym celu przygotowanego, formularza rejestracyjnego, a dodatkowo zgłoszenia będą weryfikowane pod względem dostępności zasięgu LTE. Odbiór i zwrot sprzętu testowego odbywać się będzie w Salonie Firmowym Plusa wskazanym w formularzu rejestracyjnym.

Osoby, którym uda się dostać do finałowej 14-stki otrzymają do testów smartfona Nokia Lumia 820. Jest to niezwykle ciekawy model i warto się zapisać, polecam!

Czy ktoś z Was zamierza spróbować?

 • Jurix

  Pewnie, że sprobuje!

  • Michal_Rogowicz

     daj znać, czy się udało 🙂

 • Jacek

  Już się zarejestrowałem, to chyba ostatnia szansa Nokii na to, że po prawie 13 latach ich nie opuszczę. Choć z drugiej strony patrząc może to być gwódź do trumny i pożegnam się z Nokią albo przynajmniej z Lumiami 🙂 Teraz tylko jestem ciekaw czy zostanę zakwalifikowany….

  • Michal_Rogowicz

    daj znać, czy się udało 🙂

 • Pastor

  A iPhone 5 będzie w Plusie z LTE? Jeśli ta to może zmienię operatora…

 • Toya

  iphone 5 nie obsługuje naszego lte
  820 bardzo mi się podoba ale na testowanie nie załapie się z braku zasięgu lte

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama