Michał Rogowicz | 29-03-2013 12:00 |

Temple Run debiutuje na Windows Phone. Coraz więcej ciekawych gier w sklepie

temple runW Windows Phone Store można znaleźć coraz to ciekawsze gry. W końcu Microsoft przekonał deweloperów do przygotowania tytułów na Windows Phone i bardzo się cieszymy z tego powodu. Najnowszą gierka jest Temple Run, którą można pobrać za darmo.

W ostatnich dniach napisałem chyba najwięcej o nowych grach dla Windows Phone. I wcale mnie to nie dziwi, bo faktycznie gry zdominowały Windows Phone Store, ale dla nas to bardzo dobra wiadomość. W sklepie pojawiają się coraz to ciekawsze tytuły, które znamy z innych platform operacyjnych, a darzyliśmy się naszą sympatią.

Najnowszą gierką jest Temple Run. Jest to tytuł o nieskomplikowanej fabule, ale to nie znaczy, że jest to wada. Otóż Temple Run może nas wciągnąć do zabawy na długie godziny.

Zasada jest bardzo prosta. Tytułowy bohater ukradł coś to nie powinien z świątyni i teraz musi uciekać przed goniącymi go małpami. Na drodze spotka wiele przeszkód. Będzie musiał skakać, skręcać, czy ślizgać się.

Co ciekawe gra nie ma końca. Biegniemy po planszy tak długo jak tylko potrafimy. Naszym celem jest zebranie jak największej liczby złotych monet.

Zobacz także: Promocja 9 gier Electronic Arts dla Windows Phone. Ciekawe tytuły. Co sądzicie?

Grafika została wykonana w technologii 3D, co widać, bo całość prezentuje się dobrze.

Gra Temple Run jest dostępna tylko na smartfony z Windows Phone 8, czyli Nokia Lumia 620, Nokia Lumia 820, czy Nokia Lumia 920. Na szczęście za ten tytuł nie trzeba płącić.

Ja już pobrałem na swoją Lumie i zamierzam w nią bić rekordy. Ktoś ma podobne zadanie? 😀 Może jakiś konkursik? 😀

temple run

 • Marcin Paradowski

  Drogi Panie Michale, czemu wprowadza Pan w błąd czytelników?

  Temple Run jak niemal każda znana gra która ukazała się ostatnio wymaga telefonów WP8 z 1Gb pamięci RAM, co w przypadku Nokia oznacza dostępność jedynie na modele 820 i 920, posiadacze tańszych modeli tj z 512Mb Ram takich jak Lumia 620 i 720 mogą sobie o niej oraz wielu innych jedynie pomarzyć.

  Czasami doprawdy można odnieść wrażenie, że sprzęt o którym wspomina w swoich tekstach widział Pan jedynie przez krótki okres czasu bądź na wystawie w jakimś sklepie na wystawie, rzecz jasna można by przymknąć oko na to, ale wiele osób które nie siedzi w temacie po lekturze na Pańskim serwisie może zostać wprowadzonych w błąd który je może drogo kosztować np w przypadku nabycia modelu telefonu który w praktyce nie oferuje tego co zostało wychwalane na infonokia.pl .

  Pozdrawiam

  • larm

   Dokładnie .Twój telefon nie spełnia minimalnych wymagań koniecznych do uruchomienia tej aplikacji. info ze skepu (HTC 8S) toż to paranoja,że tak prosta gra nie jest dostępna dla telefonów z 512 MB. RAM. Na Androidzie tą gre można zainstalować na każdym telefonie,również Asphalt 7 jest tam dostępny dla urządzeń z w/w pamięcią.Co z tego że Microsoft wprowadza nowe tytuły,skoro są one dostępne jedynie na 3 telefony (Lumia 920 i 820,oraz HTC 8X)

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama