Michał Rogowicz | 15-07-2009 21:40 |

Telefony Nokia umożliwiają darmowe testowanie NaviExpert w Play

Od środy, 15 lipca 2009 roku Play wprowadza do swojej oferty usługę nawigacji GPS online. Operator zawarł umowę współpracy z firmą NaviExpert. Nawigacje można przetestować za darmo przez tydzień. W ofercie znajdują się telefony Nokia z GPS: – Nokia 6210 Navigator, Nokia 6220, Nokia E66 oraz Nokia E71.

NaviExpert w Play to dedykowana aplikacja, która zamienia telefon komórkowy w urządzenie do nawigacji. Aplikacja przy wytyczaniu trasy każdorazowo ściąga aktualną mapę zInternetu
. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może w najszybszy możliwy sposób dotrzeć do celu podróży korzystając z wszystkich tradycyjnych funkcji nawigacji oraz szeregu innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych wyłącznie w technologii online. NaviExpert w Play to aktualna informacja o stanie dróg, uwzględniająca przy wytyczaniu trasy korki, roboty drogowe, fotoradary i inne utrudnienia.

Elastyczna oferta skierowana do abonentów sieci Play to również pakiet obejmujący licencję na nawigację oraz koszty transmisji danych niezbędnej do ściągania aktualnych map.

Aby sprawdzić jak działa nawigacja Play na start oferuje możliwość testowania przez tydzień NaviExpert całkowicie za darmo. Po tym okresie przedłużenie licencji kosztuje odpowiednio:
– na 24 godziny 3,66 zł z VAT,
– na 7 dni 9,76 zł z VAT,
– na 30 dni 24,40 zł z VAT.

Lista telefonów posiadających wbudowanego GPSa i będących w ofercie Play:
– Sony Ericsson C702
– Samsung S7220
– Samsung S7350
– Samsung S8300
Nokia 6210 Navigator
Nokia 6220
Nokia E66
Nokia E71
– HTC Diamond
– HTC Touch HD

Instalacja aplikacji wymaga jedynie wysłania darmowego SMSa – nawigacja na nr 321 lub pobrania bezpośrednio z przeglądarki WAP w telefonie pod adresem: http://play.getne.pl.

 

 • Maniek

  No niby spoko opcja z tym, ze nawigacja w telefonie zdaje egzamin jedynie na krotka mete. Od jakiegos czasu mam klasyczny nawigator Mio i jest o wiele lepiej.

 • Grzesiek

  nie tylko na noki można testować navi experta, ta nawigacja w play to drugi navofon i tez go testuje tylko że w orange w biznesowej promocji na wakacje, jak dla mnie to dwie takie same nawigacje ale pomarańcza daje na 2 miesiące okres próbny a nie na tydz

 • piotrek

  Maniek o jakim klasycznym nawigatorze Mio piszesz ?
  Ja tam widze same najlepsze urzadzenia jak np. ten najowszy z oprogramowaniem Spirit.

 • Krzysiek

  Problem w tym, że mało kto – jak widzę – rozumie, na czym polega przewaga NaviExperta nad resztą. Niestety.. perfekcja ich system on-line informowania o korkach, wypadkach, policji itd.. zostawia (póki co) w tyle nawet AM, nie mówiąc o całej reszcie. Od kiedy używam NE zrezygnowałem z innych nawigacji.

  Jedyne co mnie wnerwia w NE, to fakt, że nie wypowiadają się jasno co do zamiaru wypuszczenia wersji dla Nokii N900, a ja mam zamiar na taką się przesiąść w tym roku…

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama