michalrogowicz | 26-02-2015 14:42 |

Aplikacja TapOn na Windows Phone. Dla fanów programów lojalnościowych i promocji

TapOn menu główne aplikacjiW Windows Phone Store pojawiła się aplikacja, która powinna być obowiązkowym tytułem dla osób korzystających z różnorodnych programów lojalnościowych i promocji. Oprogramowanie TapOn dla Windows Phone pozwala na gromadzenie punktów i wymienienie ich na nagrody.

Oprogramowanie TapOn zapewnia szybki dostęp do informacji o aktualnych programach lojalnościowych, promocjach i nagrodach. Pozwala też gromadzić punkty za zakupy i wymieniać je na nagrody, np. darmowe dania, zabiegi kosmetyczne, umycie auta czy noclegi w hotelu. W bazie danych aplikacji można znaleźć listę aktualnych promocji i ofert specjalnych, które swoim klientom oferują punkty partnerskie.

Po uruchomieniu TapOn użytkownik może samodzielnie sprawdzić liczbę zebranych punktów, zlokalizować pobliskie sklepy i lokale partnerskie oraz dodawać je do listy ulubionych. Żeby naliczyć punkty, skorzystać z promocji lub odebrać nagrodę, wystarczy zeskanować kod QR z telefonu na tablecie, który znajduje się w punkcie sprzedaży.

Zobacz także: Aplikacja SkyCash: Darmowe bilety do Multikina. Promocja dla wybranych smartfonów Lumia

Zaletą TapOn jest możliwość uruchomienia programu lojalnościowego w niemal każdej dziedzinie handlu i usług. W ciągu miesiąca od startu nawiązaliśmy współpracę z kilkudziesięcioma partnerami. Prowadzimy rozmowy z kolejnymi firmami, w tym z sieciami handlowymi.

powiedział Michał Filipek, twórca systemu TapOn.

TapOn windows phone wybór programu lojalnościowego

Czy ktoś z Was w ogóle potrzebuje dodatkową aplikację do obsługi programów partnerskich? Ja chyba spróbuje i sprawdzę, czy faktycznie takie oprogramowanie może ułatwić życie…

tapon dla windows phone

źródło: informacja prasowa

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama