michalrogowicz | 23-02-2015 10:38 |

Tania, budżetowa Lumia ujawniona. Premiera już na MWC?

Lumia 435 Dual-SIMW sieci pojawiła się spora część specyfikacji technicznej, która ma należeć do kolejnego smartfona Microsoft Lumia. Nowy sprzęt ma się charakteryzować przeciętną specyfikacją, ale przede wszystkim – niską ceną. Nowa Lumia ma mieć funkcjonalność zbliżoną do Lumia 435.

W tej chwili nie wiadomo jakie oznaczenie będzie mieć nowa Lumia, ale na pewno będzie to budżetowy model. Moim zdaniem będzie to Lumia 4xx lub Lumia 5xx. Według mnie specyfikacja, która wyciekła, idealnie do tej klasy sprzętu pasuje.

Nowa tajemnicza Lumia, a co środku?

Specyfikacja techniczna nowej Lumii będzie bardzo zbliżona do Lumia 435. Użytkownik może liczyć na 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli (jakość kolorów na pewno nas nie powali). Za interfejs odpowiadać będzie system operacyjny Windows Phone 8.1 lub Windows 10.

Prawidłowe funkcjonowanie ma zapewnić 2-rdzeniowy procesor oraz 1 GB RAM. Na wszelkie dane oraz aplikację zarezerwowano 8 GB, nie ma informacji o slocie microSD. W konstrukcji nowej Lumii nie zabraknie także aparatu fotograficznego. Główny obiektyw będzie mieć 2 Mpix. Frontowa kamera – VGA. Ponadto Lumia ma się wyróżniać technologią Dual-SIM. Ja jestem pewny, że nie zabraknie także WiFi, Bluetooth, jack 3.5 mm, czy portu microUSB.

Kiedy premiera? Niestety nie ujawniano tej informacji, podobnie jak zdjęcia, ale być może stanie się to już w Barcelonie, na początku marca…

źródło: wmpoweruser.com

  • Nick

    http://www.microsoft.com/pl-pl/mobile/telefony/lumia435/specyfikacje/

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama