Michał Rogowicz | 03-11-2014 15:31 |

Tak wygląda pierwszy smartfon Microsoft Lumia? Wyciekły zdjęcia!

Microsoft Lumia RM1090Wiadomo już na pewno, że Microsoft rezygnuje z marki Nokia na rzecz Microsoft Lumia. I teraz tak będzie nazywał się producent smartfonów Lumia. W sieci są już ponoć zdjęcia prezentujące smartfona Microsoft Lumia. Fotki nie zachwycają jakością.

Niestety musimy się przyzwyczaić do tego, że smartfony Lumia nie będą się już nazywać Nokia, a Microsoft Lumia. Nic innego nam nie pozostaje, ale ciekawe jak Microsoft poradzi sobie z produkcją Lumii. Naprawdę mam do tego duże wątpliwości, bo tej pory gigantowi komputerowemu jakoś to nie wychodziło.

Jak na razie musimy się zadowolić zdjęciami, które został ujawnione w serwisie Weibo. Skąd tam się wzięły? Otóż producent uzyskał pozwolenia w chińskim odpowiedniku FCC (Amerykańskiej Komisji Łączności) – TENNA. Ten urząd odpowiada za dopuszczenie sprzętów elektronicznych do sprzedaży. W tej chwili smartfon Microsoft Lumia ukrywa się pod kodowym oznaczeniem RM1090. Niestety nie wiemy nic na temat specyfikacji technicznej, ale jest niemal pewne, że będzie to tani smartfon. Ostatnio takie najchętniej są kupowane przez klientów i Microsoft zamierza to wykorzystać.

Nie wiadomo również kiedy tajemniczy produkt pojawi się w sprzedaży. Na pewno w pierwszej kolejności pojawi się w Chinach.

źródło: wmpoweruser.com

 • Bemol

  bleeee

  • słaba jakość zdjęcia, więc może nie zachwycać 🙂

   • Bemol

    Jest okropna, nijaka, z okropnym logiem microsoft to moje zdanie. A i jeszcze jedno popraw w teście lumi 830 akapit w którym napisałeś że z przodu ma 5mpx aparat bo to nie prawda i wprowadzasz ludzi w błąd, pisałem pod testem ale nie zareagowałeś a jak dla mnie to duży błąd bo lumia 730/735 ma 5mpx aparat z przodu, a w wielu twoich wpisach są błędy.

 • Gokuroyu

  5-calowy wyświetlacz qHD (960 x 540
  pikseli)
  CPU Qualcomm Snapdragon 200 4 x 1.2 GHz
  1GB RAM
  8GB ROM
  Aparat tylni 5MPix (+flash), przedni 0,3MPix
  Dual SIM
  MicroSD
  Jak cena będzie odpowiednia to jest to ciekawa opcja. Natomiast nie mówiłbym, że telefon jest brzydki na podstawie zdjęć, bo Lumia 630 na zdjęciach wygląda paskudnie, a na żywo bardzo ładnie. Tak samo może być tutaj. Pamiętajcie, że kolor bardzo dużo robi.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama