Michał Rogowicz | 23-09-2013 13:23 |

Tablet Nokia Sirius to Nokia Lumia 2520. Premiera wraz z phabletem Lumia 1520…

tablet Nokia SiriusNo i profil evleaks po raz kolejny publikuje ciekawe informacje. Firma Nokia swój pierwszy tablet internetowy zaprezentuje 22 października. Wcześniej znany pod kodową nazwą Nokia Sirius, w sprzedaży pojawi się jako Nokia Lumia 2520…

22 października, czyli dzień premiery smartfona Nokia Lumia 1520 z ekranem 6 cali, zapowiada się niezwykle ciekawie. Nazwa Innovation w nazwie eventu nie dotyczy tylko phabletu, ale również tabletu internetowego. Trzeba przyznać, że wejście będzie niezłe – pierwszy model z ekranem więcej niż 4,5 cali i pierwszy tablet.

Nokia Sirius to Nokia Lumia 2520

Evan Bass ukrywający się pod profilem evleaks w serwisie Twitter przekazał kolejne informacje dotyczące fińskiego producenta. Trzeba przyznać, że ma dobrych informatorów, co chwile prezentuje wiarygodne i ciekawe wiadomości o produktach Nokii.

Tym razem przyszedł czas na tablet internetowy. Według evelaks, pod kodowa nazwą Nokia Sirius ukrywa się tablet internetowy Nokia Lumia 2520.

Nazwa dość dziwna… Jak dla mnie powinni się ograniczyć do trzech liczb.

Co do dostępności, to Nokia Lumia 2520 ma być dostępna w amerykańskiej sieci Verizon w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz czerwonej. Nie wiadomo co z pozostałymi rynkami…

Specyfikacja tabletu Nokia Lumia 2520:

– 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 800,
– 2 GB RAM,
– ekran 10 cali, rozdzielczość 1080p,
– wbudowany modem LTE,
– Bluetooth, WiFi,
– aparat fotograficzny 10 Mpix, PureView,
– dołączana klawiatura,
– microHDMI, microUSB oraz złącze kart microSD,
– aluminiowa obudowa.

  • yhy

    Nokia Lumia 625 ma ekran 4,7 cala

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama