Michał Rogowicz | 08-10-2013 10:40 |

Tablet Nokia Lumia 2520 na kolejnym zdjęciu?

Nokia Lumia 2520 tablet

Nokia Lumia 2520 tablet

Dzisiaj w sieci znalazłem kolejne zdjęcie przedstawiające multimedialny tablet internetowy Nokia Lumia 2520. Do tej pory była jedna fotka czerwonej wersji, ale teraz mamy do czynienia z portami i czarną wersją obudowy. Pytanie, czy to prawdziwe…

Chiński serwis internetowy, CTech, opublikował zdjęcie przedstawiające część tabletu internetowego firmy Nokia. Ma to być Nokia Lumia 2520 w czarnej wersji. W tej chwili na fotce możemy dostrzec wejście na kartę SIM, ale wydaje mi się stosunkowo duże… Czy aby nie za duże? Ponadto widzę chyba regulację głośności oraz na środku dziwnie wyglądający koniec obudowy. Nie wiem to jest efekt stylistyczny, czy po prostu jest to jakiś port, albo funkcja.

A może będzie to specjalne wejście na dodatkową klawiaturę, czy stację dokującą, podobnie jak w Microsoft Surface. I wydaje mi się to najbardziej realną opcją… Co sądzicie? Dobrze kombinuje?

Ponadto serwis opublikował jeszcze tapety internetowe w rozdzielczości 1080p, które mają być dostępne w tym urządzeniu. nie jest to obecnie żaden majstersztyk graficzny, a raczej postawiono na kolory i czytelny napis NOKIA.

tapeta 1080p dla Nokia Lumia 2520

Warto przypomnieć, że pierwsze informacje na temat tabletu internetowego firmy Nokia pojawiły się w sieci już kilkanaście tygodni temu pod kodową nazwą Nokia Sirius. Dopiero ostatnio okazało się, że to Nokia Lumia 2520.

Specyfikacja tabletu Nokia Lumia 2520:
– 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 800,
– 2 GB RAM,
– ekran 10 cali, rozdzielczość 1080p,
– wbudowany modem LTE,
– Bluetooth, WiFi,
– aparat fotograficzny 10 Mpix, PureView,
– dołączana klawiatura,
– microHDMI, microUSB oraz złącze kart microSD,
– aluminiowa obudowa.

źródło 1/ źródło 2

  • yhy

    Od 3 dni się mówi o zegarku Nokii, o poważnych ograniczeniach w sklepie ovi, a na infonokia cisza

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama