Michał Rogowicz | 17-01-2013 11:51 |

Sync Mobile. Alior Bank też debiutuje na Windows Phone!

sync mobile Sync Mobile. Alior Bank też debiutuje na Windows Phone!Kolejny bank wprowadza aplikację dedykowaną dla systemu operacyjnego Windows Phone. Tym razem jest to Alior Bank z oprogramowaniem o nazwie Sync Mobile.

Do tej pory w Windows Phone Store można pobrać aplikację przygotowane przez dwa inne banki – BZ WBK oraz PEKAO. Teraz dołącza do nich Alior Bank z oprogramowaniem Sync Mobile.

Dzięki aplikacji możesz m.in. zrobić przelew krajowy (również natychmiastowy), wykorzystując prosty szablon płatności lub aparat (wystarczy sfotografować fakturę). Korzystając z książki telefonicznej możesz doładować konto drugiej osoby, a w razie potrzeby szybko zmienisz PIN do swojej karty. Dzięki aplikacji uzyskasz pełny dostęp do informacji o swoich finansach (sprawdzisz stan środków na rachunku i historię operacji), a także założysz lub zerwiesz lokatę.

W Sync Mobile korzystasz z tych samych czterech metod logowania, co w pełnej wersji bankowości internetowej Alior Sync, bez konieczności nadawania dodatkowych skomplikowanych haseł. Aplikacja ma dostęp do GPS, co w razie potrzeby pozwoli Ci szybko zlokalizować najbliższy bankomat lub wpłatomat. Dzięki wykorzystaniu przez aplikację informacji osobistych (np. książki telefonicznej) będziesz mógł również wygodnie doładowywać telefony typu PrePaid („na kartę”), a czujnik położenia telefonu (sterowania sprzętowego) umożliwi Ci realizację przelewu za pomocą kamery.

Ponadto, dostęp do połączeń telefonicznych da Ci możliwość wywołania połączenia z bankiem z poziomu aplikacji, bez konieczności ręcznego wpisywania numeru telefonu. Do zainstalowania aplikacji potrzebny jest dostęp do pamięci i połączenie z Internetem.

W opisie funkcjonalność prezentuje się znakomicie. Jednak w praktyce chyba tak różowo nie jest. Niestety ja nie mam rachunku w Alior Banku, więc nie mogę jej przetestować, ale w komentarzach w Windows Phone Store jest sporo negatywnych emocji.

Żenada… Zadziałała raz na L920, teraz tylko kropki latają… Poprawcie to jak najszybciej…

napisał Marcin.

Krótko i na temat: to chyba największy syf w historii tej platformy, który przeszedł certyfikację. Ja czegoś takiego bym zleceniodawcy nie oddał. Krótko: nie można się zalogować, appbar jest dostępny w trakcie „ładowania danych”, które trwa w nieskończoność, a do tego miałem problem z wyjściem z aplikacji, gdy znudziło mi się czekanie.

mocniejszy od Przemek.

U przy próbie otworzenia apki pojawia się komunikat „trwa instalowanie” i tak już od godziny instalowałam już kilka razy i cały czas to samo. L800

kolejny nieprzyjemny.

Czy u Was tak samo źle działa aplikacja? Dajcie znać w komentarzu jak możecie.

Kompatybilność

Windows Phone 7.5, Windows Phone 8.

Pobierz

 • Iwdvc

  Zdecydujcie się czy chodzi o Alior Bank czy Alior Sync. Niby to ta sama grupa ale jednak funkcjonują jako oddzielne banki. Sądząc po nazwie i funkcjonalnościach to chyba Alior Sync. Korzystałem z tej aplikacji na androidzie i działała fajnie, bezproblemów. Przelew po sfotografowaniu fv poszedł gładko i przyjemnie. Dobrze że w końcu wprowadzili na wp bo ludzie na FB się tego domagali. Co do problemów choroba wieku dziecięcego pewnie szybką poprawią, ważne że jest.

  • http://www.facebook.com/antyhaker93 Konrad Uroda-Darłak

   To jest Sync ;p

  • piotr

   na Alior Bank też już jest, nazywa się Alior Mobile

 • Jam80

   1. Chodzi o Allior Sync
  2. Jakos ciezko mi uwierzyć, ze nie dalo się zrobić aplikacji, ktora by na Lumii 610 dzialala :(

 • To

  najbardziej spodobał mi się moduł wykrywający system mam symbiana a mimo to twierdził że androida

 • gość

  Na Lumii 710 też nie działa…

 • gość

  Lipa… mam HTC 8s i też nie działa… ciągle tylko kropki latają…

 • paweł

  zajmuje za duzo pamieci w lumi i nawet nie pobiera, niezgodnosc LUMIA610 k…..fachowcy

 • Newsletter

 • Ostatnie komentarze
 • Reklama