Michał Rogowicz | 16-04-2013 15:09 |

StartupDeck dla Windows Phone! Przygotuj się na rozmowę z inwestorem

startup deckW Windows Phone Store można znaleźć aplikację StartupDeck. Jest to obowiązkowa aplikacja dla osób, które przygotowują się do rozmowy z inwestorem. Pytania i odpowiedzi zostały przygotowane przez specjalistę.

Zastanawiasz się na stworzeniem własnego startupu? StartupDeck-pitch like a pro! to aplikacja mobilna stworzona przez studio aplikacji mobilnych Whalla Labs z myślą o początkujących przedsiębiorcach, zastanawiających się nad koncepcją swojego biznesu.

Aplikacja zawiera 130 pytań, często zadawanych przez inwestorów podczas spotkań akceleratorów YCombinator, Seedcamp, TechStars. Dobra odpowiedź na każde z nich, jest gwarancją tego, że pomysł na biznes został dokładnie przemyślany, i co za tym idzie, szanse jego powodzenia są większe.

Zobacz także: Modern Combat 4: Zero Hour debiutuje w Windows Phone Store!

Projekt StartupDeck został zrealizowany przy współpracy z Francisem Dierickiem oraz Pranay Airan, którzy wcześniej stworzyli wersje aplikacji na systemy Android oraz IOS. Ich pomysł został dostrzeżony przez TechCrunch, a także zespół Whalla Labs, który postanowił podjąć się wyzwania napisania aplikacji na systemy Windows Phone oraz Windows.

Oprogramowanie można uruchomić na smartfonach z systemem operacyjnym Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

startup deck

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama