Michał Rogowicz | 29-05-2014 17:51 |

SpyPhone 7in1 Pro – skuteczny sposób na monitorowanie Nokii

SpyPhone 7in1 ProKontrola nad sposobem wykorzystania komórki, monitorowanie wiadomości i rozmów oraz zdalna lokalizacja telefonu – oprogramowanie SpyPhone 7in1 Pro do telefonów Nokii z systemem Symbian 9 oraz ^3 Anna pozwala na efektywne monitorowanie komórki przez rodziców, pracodawców i każdego, kto potrzebuje jasnych dowodów oraz zapewnienia bezpieczeństwa sobie i najbliższym.

SpyPhone 7in1 Pro to sprytne rozwiązanie, które w niezauważalny sposób monitoruje i alarmuje o wszystkich aktywnościach użytkownika telefonu. Aplikacja to dzieło specjalistów współpracujących z firmą Spy Shop. Efektem jest produkt, który zapewnia mnogość funkcji i stabilność działania, co wyróżnia produkt na tle innych programów tego typu.

Dla bezpieczeństwa
Dla kogo dedykowany jest SpyPhone? Wbrew pozorom nie jest przydatny tylko detektywom i służbom specjalnym. Rozwiązanie to stworzono z myślą o każdym, kto chce mieć wgląd w sposób wykorzystania telefonu. Dedykowany jest głównie dla rodziców i aby zapewnić kontrolę nad dziećmi. Coraz prędzej dzieci zaczynają używać telefonów komórkowych i niestety nie zawsze potrafią z nich mądrze korzystać. Aplikacja od Spy Shop umożliwia sprawdzenie, gdzie znajduje się dziecko, z kim rozmawia i SMS-uje. Przekonuje o tym Paweł Wujcikowski, ekspert ds. bezpieczeństwa Spy Shop:
– Podstawowym celem tworzenia SpyPhone było zwiększenie bezpieczeństwa i ochrona nieletnich użytkowników. Dedykujemy program rodzicom, którzy martwią się o kontakty i zachowanie swoich pociech. To najważniejsze, ale oczywiście nie jedyne zastosowanie programu.

Oprogramowaniem SpyPhone 7in1 powinni zainteresować także przedsiębiorcy obawiający się rzetelności pracowników. Coraz częściej służbowe telefony wykorzystywane są do prywatnych celów, ale także rozmowy czy SMSy mogą być źródłem wycieku poufnych informacji przedsiębiorstwa. Kontrola telefonu znajduje również zastosowanie jako pomoc w zdobyciu dowodów sądowych, czy opiece nad osobami starszymi, mającymi kłopoty z pamięcią.

Pełna kontrola
Co oferuje SpyPhone 7in1? Oprogramowanie przystosowane do pracy w systemie Symbian jest kompatybilne z większością telefonów Nokii. Licencja oprogramowania przypisana jest do konkretnego telefonu poprzez jego numer IMEI i jest bezterminowa. Instalacja przebiega tak jak w przypadku innych programów, najwygodniej bezpośrednio z karty pamięci umieszczonej w telefonie. Cały proces instalacji został szczegółowo opisany w instrukcji obsługi.

Chcesz wypróbować program SpyPhone? Zapytaj o 3-dniową wersję demo. Najistotniejszą funkcją SpyPhone jest nagrywanie rozmów z telefonu docelowego lub ich podsłuch na żywo.

Oczywiście, jak na porządne oprogramowanie monitorujące przystało, 7in1 oferuje szereg przydatnych funkcji. Poniżej pełna lista oferowanych przez aplikację możliwości:

  • ROZMOWY – podsłuch rozmów na żywo za pomocą ustalonego numeru uprzywilejowanego, wystarczy zadzwonić w trakcie rozmowy, aby automatycznie włączyć się w trwające połączenie i słyszeć całą treść rozmowy (działanie oparte o mechanizm rozmów konferencyjnych).
  • POWIADOMIENIA – rozpoczęcie rozmowy powoduje wysłanie informacji SMS na numer nadzorujący.
  • ROZMOWY MAIL – automatyczna rejestracja wszystkich połączeń telefonicznych i wysyłanie ich na zdefiniowaną skrzynkę mailową, archiwizowane są wszystkie rozmowy, oszczędzany jest czas użytkownika czasu i żaden fragment rozmowy nie zostanie utracony (czas potrzebny na odebranie SMS i wykonanie połączenia często może być dłuższy niż trwające połączenie).
  • OTOCZENIE – podsłuch dźwięków w otoczeniu telefonu, w dowolnym momencie wystarczy zadzwonić z numeru nadzorującego aby uruchomić podsłuch, połączenie nie jest sygnalizowane, odbierane jest automatycznie i uruchamiany jest mikrofon.
  • OTOCZENIE MAIL – wysłanie niewidocznej komendy SMS powoduje uruchomienie nagrywania dźwięków w otoczeniu telefonu na określony czas, nagrania wysyłane są na skrzynkę e-mail.
  • SMS – na numer nadzorujący wysyłane są kopie wszystkich wysłanych i odebranych wiadomości SMS – bez pozostawiania śladu w telefonie SpyPhone.
  • GPS – dokładna lokalizacja telefonu na żądanie komendą SMS, jako wiadomość zwrotna wysyłany jest SMS z dokładną pozycja telefonu (długość i szerokość geograficzna uzyskane z modułu GPS w telefonie)
  • BTS – lokalizacja telefonu na podstawie stacji bazowej sieci GSM, do której zalogowany jest telefon (dokładność zależy od gęstości sieci nadajników w danym obszarze, od kilkuset m do kilku km), przydatna kiedy nie można użyć GPS (np. telefon jest w budynku, gdzie sygnał docierający z satelitów jest zbyt słaby)
  • SMS ON/OFF – informacja o włączeniu telefonu, dzięki temu zawsze wiadomo jaka karta SIM jest użyta w telefonie.
  • STATUS – na żądanie wysyłana jest informacja o tym, które funkcje programu są aktywne.
  • RESET – zdalne zresetowanie telefonu, przydatne, gdy wystąpił problem z działaniem oprogramowania.

Działaniem oprogramowania można sterować zdalnie za pomocą komend SMS wysyłanych z numeru nadzorującego na telefon SpyPhone, co najważniejsze – poprawnie wysłana komenda nie jest odbierana jako wiadomość SMS!

W zależności od potrzeb, Spy Shop oferuje również gotowy zestaw nowy telefon + zainstalowany i skonfigurowany SpyPhone. W ten sposób otrzymujemy gotowy do pracy zestaw do monitorowania.

Szukasz gotowego zestawu: telefon z oprogramowaniem SpyPhone? Sprawdź tutaj

Zastosowanie oprogramowania SpyPhone:

  • kontrola rodzicielska
  • kontrola pracowników w firmie
  • zabezpieczenie w razie kradzieży telefonu
  • zabezpieczenie w trakcie porwania
 • w świetle prawa podsłuch osób bez ich zgody jest przestępstwem. Osoba taka musi być wcześniej powiadomiona o możliwości jej podsłuchiwania
 • n8

  teraz, każde dziecko woli ,,taniego” samsunga z andkiem, więc nie liczę na duże zainteresowanie tą aplikacją

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama