Michał Rogowicz | 13-12-2012 12:59 |

Snowball Assault. Gra na czasie – czyli bitwa śnieżna! [Windows Phone]

Snowball AssaultDzisiaj w sklepie Windows Phone Store znalazłem bardzo ciekawą grę, która jest naprawdę na czasie. Śnieg spadł, pierwsze pojedynki śnieżne za nami, to teraz musimy trochę potrenować w Snowball Assault.

Zasada tytułu Snowball Assault jest bardzo prosta. Wcielamy się w niej w postać pingwina, który musi pokonać przeciwników. Do dyspozycji jest kilkanaście plansz, na podobnej zasadzie co Angry Birds.

Aby pokonać przeciwników, pingwin może skorzystać z kulek śnieżnych, zamarzniętych kul, skał, czy granatów śnieżnych. Ale oprócz kulek śnieżnych – wszystko w ograniczonej ilości.

Jednak w Snowball Assault musimy się także bronić przed nadlatującymi kulkami, ponieważ przeciwnicy też nas atakują, ale możemy się bronic za pomocą tarczy. I musimy to robić, bo inaczej nasza postać zginie i będziemy musieli zacząć od nowa.

Snowball Assault

Swój wynik można porównać z innymi użytkownikami na świecie. Bardzo ciekawym dodatkiem jest edytor plansz, która pozwala na stworzenie własnej i udostępnienie jej innym.

Zobacz także: Gra Angry Birds Star Wars na Windows Phone 7.5 dostępna!

Ja w Snowball Assault gram od dzisiaj i coś czuję, że to będzie mój hit nadchodzących dni 🙂 Naprawdę ją polecam…

Pobierz Snowball Assault

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama