michalrogowicz | 06-02-2015 12:21 |

Smartfony Lumia z 512 MB RAM otrzymają Windows 10!

Nokia Lumia 530Mam dobrą, ba! Nawet bardzo dobrą wiadomość dla posiadaczy smartfonów Lumia z pamięcią operacyjną 512 MB RAM! Do tej pory wydawało się, że te urządzenia nie będą mogły zainstalować Windowsa 10, ale nic bardziej mylnego!

Jeśli informacje podane na Twitterze się potwierdzą, to czeka nas prawdziwy majstersztyk ze strony Microsoftu. Ja, jak i wiele osób, spodziewałem się, że gigant komputerowy nawet nie będzie się starał dostosować Windows 10 do smartfonów z 512 MB RAM. Wydawało mi się, że te produkty po prostu nie dadzą radę obsłużyć funkcji dostępnych w Windows 10.

Na szczęście wydaje się, że miałem tylko czarne myśli. Microsoft zamierza udostępnić Windows 10 także dla smartfonów Lumia, i nie tylko, z 512 MB RAM. Nie wiadomo, czy pojawią się jakieś ograniczenia, danych opcji po prostu nie będzie. Wszystko okaże się już niedługo…

Ale w sumie, gdyby tanie smartfony Lumia nie otrzymały Windowsa 10 to Microsoft po prostu strzeliły sobie w stopę. W tej chwili takie produkty Microsoftu są najchętniej kupowane.

Jak na razie musimy poczekać na pierwsze wydanie Windowsa 10, które będzie dostępne w programie Windows Insider.

źródło: windowscentral

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama