Michał Rogowicz | 04-11-2013 10:34 |

Smart Resize. Aplikacja, która wygrała konkurs na aplikację fotograficzną

Smart Resize Smart Resize. Aplikacja, która wygrała konkurs na aplikację fotograficzną

Smart Resize

Smart Resize to kolejna aplikacja fotograficzna, ale tym razem nie Nokia jest autorem. A jest to zewnętrzny deweloper, który wygrał zorganizowany przez fińskiego producenta konkursie. Smart Resize działa tylko na Windows Phone 8.

Oprogramowanie Smart Resize mimo, że nie zaprojektowane przez inżynierów i programistów fińskiego producenta, to jednak swoją funkcjonalnością zasługuje na uwagę i pochwałę.

Aplikacja pozwala na usuwanie niechcianych elementów ze zdjęcia. Jednak wtedy nie pozostaje puste miejsce, a zdjęcie się kurczy. Po prostu tamten element znika, a reszta fotki na siebie nachodzi. Gdy ktoś nie będzie wiedział wcześniej, to nawet nie powinien się domyślić, że coś z tą fotką było robione.

Aplikacja Smart Resize zajęła pierwsze miejsce w konkursie na aplikację fotograficzną. Deweloperzy musieli skorzystać z nowego SDK. Twórcy Smart Resize poradzili sobie znakomicie. Jednak oprogramowanie zainstalujemy tylko i wyłącznie na Windows Phone 8.

363b95f4 a950 4aad b411 32c0c0560a1d Smart Resize. Aplikacja, która wygrała konkurs na aplikację fotograficzną Smart Resize. Aplikacja, która wygrała konkurs na aplikację fotograficzną

  • Bemol

    Aplikacja moim zdaniem jest beznadziejna. Ścina się, a do tego jest bez sensu. Jedynie co potrafi to zwężać fotki a nie usuwać zbędne elementy. Na pewno były lepsze aplikacje, a wybrali najgorszą.

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama