Michał Rogowicz | 14-03-2013 15:00 |

Słuchawki Nokia Purity Pro oraz głośniki Nokia JBL PowerUp i JBL PlayUp w Polsce!

Nokia PlayUpWczoraj w Polsce zadebiutowały dwa ciekawe akcesoria od fińskiego producenta. Są to słuchawki stereo Nokia Purity Pro oraz głośniki Nokia JBL PowerUp oraz Nokia JBL PlayUp.

Nokia Purity Pro

Nowa Purity Pro

Bezprzewodowe słuchawki Nokia Purity Pro (BH-940) powstały w wyniku współpracy Nokia z firmą Monster, liderem w dziedzinie dźwięku wysokiej jakości. Stanowią one kontynuację serii kolorowych akcesoriów dźwiękowych mających odzwierciedlać najwyższą jakość i oryginalny design smartfonów Nokia Lumia z Windows Phone. Aby wejść w świat nieskazitelnego dźwięku wystarczy rozłożyć słuchawki, dotknąć nimi telefon i rozpocząć odtwarzanie muzyki bez konieczności podłączania kabla. Użytkownik ma także możliwość wyboru połączenie przewodowego, np. w sytuacji, gdy korzystanie z Bluetooth jest niedozwolone. Technologia Monster audio HD oraz funkcja aktywnego tłumienia hałasu (ANC) zapewnią nieskazitelny dźwięk w każdych warunkach. Dodatkowo, Nokia Purity Pro dostarczają niskie basy a także wyraźne średnie i wysokie tony. Słuchawki są niezwykle wygodne w użyciu dzięki zintegrowanemu systemowi głośności i obsługi połączeń telefonicznych. Miękkie poduszki nauszne zapewnią wysoki komfort nawet przy kilkugodzinnej sesji muzycznej. Ponowne złożenie słuchawek spowoduje ich wyłączenie. W zestawie znajduje się pokrowiec, który ułatwia bezpieczne przechowywanie akcesorium.

Nokia Purity Pro są kompatybilne ze wszystkimi telefonami, odtwarzaczami muzycznymi i innymi urządzeniami wyposażonymi w Bluetooth Stereo. W miejscach, w których nie można używać Bluetooth lub w sytuacji, gdy rozładuje się bateria urządzenia, użytkownik może skorzystać z kabla ze złączem 3,5 mm w standardzie UHJ będącego częścią zestawu Nokia Purity Pro. Słuchawki można kupić w kolorze czarnym, białym, żółtym i czerwonym w cenie 1199 PLN. Ich wymiary to 290 x 40 x 200 mm przy wadze 180 g.

NOkia JBL PowerUp

Nokia JBL PowerUp

Użytkownicy stawiający na innowacyjne a przy tym praktyczne rozwiązania z pewnością docenią głośnik Nokia JBL PowerUp (MD-100W). Jest to utrzymana w stylu retro stacja dokująca, która umożliwia odtwarzanie muzyki przy jednoczesnym ładowaniu baterii telefonu w sposób bezprzewodowy. Wystarczy dotknąć głośnik telefonem z technologią NFC, aby nawiązać połączenie między urządzeniami:

Nokia JBL PowerUp dostarcza poruszający ciało dźwięk stereo oraz energię dla wszystkich ładowanych bezprzewodowo urządzeń w standardzie Qi. Głośnik ten to także najwyższej jakości materiały oraz unikalne wzornictwo, które sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzi się również w designerskich wnętrzach.

Nokia JBL PowerUp dostępny jest w kolorze białym, czarnym i niebieskim w cenie 1199 PLN
. Jego wymiary to 280 x 145 x 115mm przy wadze 1,59 kg. Akcesorium jest kompatybilne ze wszystkimi telefonami, odtwarzaczami muzycznymi oraz innymi urządzeniami wspierającymi Bluetooth lub posiadającymi złącze audio 3.5mm a także z urządzeniami z logo ”Qi” oznaczającym kompatybilność z bezprzewodowym ładowaniem oraz urządzeniami Nokia wyposażonymi w technologię NFC.

Nokia JBL PlayUp

Nokia JBL PlayUp

Dla wszystkich użytkowników chcących dzielić się swoją muzyką z przyjaciółmi, uatrakcyjnić rodzinne przyjęcie lub wypad za miasto stworzony został przenośny bezprzewodowy głośnik JBL PlayUp (MD-51W), dzięki któremu każdy może zabrać swoje ulubione piosenki, gdzie tylko chce. Wystarczy dotknąć głośnik telefonem z technologią NFC, aby sparować urządzenia i cieszyć się nieskazitelnie czystym dźwiękiem rozchodzącym się w promieniu 360˚. Akcesorium może odtwarzać muzykę aż przez 10 godzin przy 60% głośności, a zasięg jego działania to nawet 10 metrów. Dzięki praktycznemu futerałowi głośnik można łatwo transportować. Nokia JBL PlayUp to jednak nie tylko krystaliczny dźwięk i innowacyjne rozwiązania. Model ten to także unikalny design i wspaniałe kolory, które wzbudzą zazdrość wśród znajomych. Urządzenie dostępne jest obecnie w czterech wersjach: białej, czarnej, żółtej i niebieskiej w cenie 599 PLN. Jego wymiary to 118 x 118 x 128mm przy wadze 760g. Głośnik jest kompatybilny z telefonami, odtwarzaczami muzycznymi oraz innymi urządzeniami wyposażonymi Bluetooth lub w złącze 3.5mm audio a także z urządzeniami Nokia z technologią NFC.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama