Michał Rogowicz | 10-12-2013 13:48 |

Słuchawki Bluetooth Nokia BH-121 oficjalnie pokazane! Co oferują?

Nokia BH 121 Słuchawki Bluetooth Nokia BH 121 oficjalnie pokazane! Co oferują?

Nokia BH-121

Nokia Guru to już oficjalnie słuchawki Bluetooth Nokia BH-121. Nowe akcesorium jest już dostępne oficjalnie w sprzedaży. Nokia BH-121 jest kompatybilne z Windows Phone oraz Nokia Asha.

O urządzeniu o tajemniczej nazwie Nokia Guru pisałem jeszcze w październiku. Wtedy w sieci pojawiały się plotki, jakoby miałby to być odtwarzacz muzyczny – konkurencja dla iPoda. Jednak bardzo się pomylono. Nie będzie to żaden specjalistyczny odtwarzacz muzyczny.

Już wcześniej okazało się, że będzie to zestaw słuchawkowy z Bluetooth oraz NFC, a teraz się to potwierdziło. Nokia oficjalnie pokazała to akcesorium na swoim oficjalnym blogu.

Słuchawka bezprzewodowa Bluetooth Nokia BH-121 oficjalnie

Co oferuje słuchawka Nokia BH-121? Otóż ma to być zgrabne i poręczne akcesorium. Zadbać mają o to kompaktowe wymiary 39 x 39 x 12 mm, a także możliwość przywieszenia zestawu do ubrania za pomocą specjalnego klipu.

Na głównej konsoli zestawu słuchawkowego Nokia BH-121 znajdziemy przyciski odpowiadające za obsługę połączeń, odtwarzanie muzyki, regulację głośności, Bluetooth oraz za zmianę utworów. Te ostatnie umieszczone na krawędzi, aby łatwiej było nimi zarządzać.

Nokia BH-121 składa się z słuchawek dousznych WH-208. Producent zapewnia, że dźwięk jest głośny i wyraźny. Jednak w każdej chwili możemy podłączyć dowolne słuchawki za pomocą złącza jack 3,5 mm.

Fajnym dodatkiem jest śledzenie stanu zużycia baterii za pomocą wbudowanych diody LED.

Nokia BH 121 black Słuchawki Bluetooth Nokia BH 121 oficjalnie pokazane! Co oferują?

Nokia BH-121 black

Parowanie NFC

Bardzo ważnym aspektem w zestawie słuchawkowym Nokia BH-121 jest wbudowany moduł NFC. Umożliwia on parowanie BH-121 z innymi telefonami z NFC. Wystarczy tylko zbliżyć do siebie dwa urządzenia, a natychmiast połączenie jest nawiązywane.

Cena Nokia BH-121

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Nokia BH-121 wraz z NFC będzie dostępne w cenie 39 euro, czyli około 160 zł. W Polsce raczej będzie to kwota do przyjęcia, ale i tak myślę, że będzie mniejsza. Sprzedaż już w grudniu, ale ciekawe kiedy u nas…

A Wy co sądzicie o tym urządzeniu? Czy faktycznie my klienci czekamy na takie dodatki do naszych smartfonów, czy telefonów?

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama