damian | 16-04-2013 12:50 |

Skype dla WP8 zaktualizowany do wersji 2.5 – koniec wersji testowych?

Skype logoDzisiejszego ranka, na oficjalnym blogu Skype pojawiła się informacja o dostępnej aktualizacji oprogramowania do wersji 2.5 dla urządzeń z systemem WP8. Developer prosi również o przesyłanie uwag oraz sugestii poprzez kanały w serwisach społecznościowych – jeżeli więc zauważycie jakieś bugi lub niedociągnięcia, śmiało piszcie do chłopaków od Skype’a 😉

Wraz z nową aktualizacją, Skype dla Windows Phone pozbył się również dopisku beta, co może sugerować, że powinniśmy mieć do czynienia z w pełni stabilną wersją oprogramowania. Jakie problemy rozwiązuje najnowszy update? Już sprawdzamy!

Poprawiono między innymi stabilność – część użytkowników skarżyła się na wykrzaczanie aplikacji podczas logowania przez konto Microsoftu. Zmodyfikowano delikatnie wygląd powiadomień, rozwiązano problemu z przyciskiem połączenia i zoptymalizowano rozciąganie obrazu podczas trybu pełnoekranowego przy wideokonferencjach.

Ekipa Skype’a informuje jednocześnie, że użytkownicy HTC 8X, którzy nie zaktualizowali oprogramowania w swoim sprzęcie do najnowszej wersji, mogą mieć problemy z odbieraniem połączeń – dźwięk jest w nich całkowicie wyciszany.

Czy testowaliście już nowego Skajpa dla WP8? Zauważyliście większe zmiany lub jakieś drażniące bugi? 🙂

  • napolieon

    Niestety zarówno w wersji poprzedniej jak i po aktualizacji w trakcie wideo rozmowy nie widzę odbiorcy. Dzwonię z Lumi 920 na laptopa z USA i nic nie widzę ☹

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama