Michał Rogowicz | 14-08-2013 14:09 |

Sierpniowe nowości na smartfony Nokia Lumia. Nokia poleca aplikacje

TVN MeteoPolski oddział firmy Nokia przygotował małe zestawienie sierpniowych nowości w Windows Phone Store, które mogą się przydać podczas długiego weekendu. Co polecają? Zobaczcie sami…

Paint Sparkles

Aplikacja, która przeniesie najmłodszych w barwny świat rysunków i kolorowanek. Dzięki Paint Sparkles dzieci będą mogły popuścić wodze fantazji i ożywić wyobraźnię różnorodnym zestawem animowanych kredek. Oprócz tego, program zawiera gotowy zestaw ponad 230 obrazków do kolorowania, pogrupowanych w 11 kategorii o różnym poziomie trudności. Aplikacja umili maluchom czas podczas długich, wakacyjnych podróży.

Paint Sparkles

Halo: Spartan Assault

Nowa odsłona kultowej serii Halo, dzięki funkcjom dotykowych smartfonów Nokia Lumia, dostarczy fanom strzelanek niezapomnianych wrażeń. Akcja Spartan Assault osadzona jest między trzecią a czwartą częścią cyklu i opowiada historię Sary Palmer, która zostaje dowódcą oddziału Spartan. Gra oferuje 25 nowych, pełnych akcji misji do wykonania, a swoje wyniki można porównywać z osiągnięciami innych graczy na całym świecie.

Halo Spartan Assaul

Icoon

Jedyny w swoim rodzaju obrazkowy słownik, który bez konieczności połączenia z Internetem pomoże w komunikacji nawet w najdalszych zakątkach świata! Nie trzeba znać języka danego kraju, wystarczy pokazać na ekranie smartfona symbol restauracji, bankomatu czy np. pilnika do paznokci, aby zapytać o wskazówkę. Aplikacja ICOON zawiera 1000 ilustrowanych ikon w podziale na 12 kategorii, z możliwością edycji opisu ikon. Zobacz krótki filmik prezentujący funkcjonalności aplikacji Icoon.

ICOON

Bateria Pro+

Aplikacja pomoże efektywnie zarządzać zużyciem baterii Twojego smartfona. Bateria Pro+ pozwala monitorować aktualny stan baterii określany w procentach, a także godzinowe zużycie akumulatora.

Bateria Pro+

TVN Meteo

Planowanie urlopu bez sprawdzenia pogody? To nie może się udać. Nokia poleca aplikację TVN Meteo, która dostarcza dane pogodowe z 80,000 miejscowości w Polsce i na świecie. Program posiada wiele przydatnych funkcji – m.in. informuje o temperaturze odczuwalnej, zachmurzeniu i opadach, prędkości wiatru oraz ciśnieniu, a także umożliwia zdefiniowanie listy miejscowości, dla których chcemy otrzymywać bieżące informacje o pogodzie. Oprócz sprawdzenia aktualnych warunków, TVN Meteo umożliwia sprawdzenie prognozy zarówno na najbliższe 24 godziny, jak i na nadchodzące dwa tygodnie.

TVN Meteo

Według Was?

A według Was jaki jest obowiązkowy tytuł na długi, sierpniowy weekend?

 • teraz TVN24 😀

 • Mario

  Zaznaczajcie przy opisach aplikacji, na który WP dana aplikacja jest dostępna: WP 7.X, czy WP 8, bo nie wszystkie aplikacje, które działają na WP 8 działają na WP 7.X, niestety. A takie oznaczenie w opisie pomoże użytkownikom serwisu. Pozdrawiam.

 • Paweł Dąbrowski

  ja czekam na NC+go

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
   • Reklama