Michał Rogowicz | 06-08-2013 08:55 |

Segregator śmieci na Windows Phone. Macie problem z prawidłowym wyborem kubła?

Segregator śmieciW Windows Phone Store pojawiła się aplikacja, która odpowiada na współczesne problemy naszego społeczeństwa. CO mam na myśli? Otóż te nasze umowy śmieciowe i segregowanie śmieci. Nadal jest to duży problem, aby wrzucić w odpowiednie miejsce, ale pomóc w tym może aplikacja Segregator śmieci na Windows Phone.

Segregator śmieci to Twój osobisty pomocnik w sortowaniu odpadów. W ten sposób możesz przygotować się do odpowiedniego składowania i segregowania odpadów. Z pewnością dużo osób ma problem z prawidłowym wyborem kubła. Ja nadal czasami się gubię i muszę korzystać z ściągawki…

Segregator śmieci na Windows Phone – funkcje:

– możesz przeglądać śmieci według kategorii,
– możesz też użyć wyszukiwarki i znaleźć interesujący Cię przedmiot,
– gdy nie ma danego przedmiotu w bazie, zapytaj o niego innych.

Mamy wiadomość dla posiadaczy smartfonów z Windows Phone 7.x. Ta wersja aplikacji jest uboższa. W czym dokładnie? Otóż nie zawiera funkcji zadawania pytań i pisania odpowiedzi.

Segregator śmieci

  • Amer_Z

    Oto właśnie świetny przykład jakie wartościowe aplikacje znajdują się w sklepie WP. Naprawdę przydatnych programów znanych z Androida oraz iOS dalej nie ma ale za to setki lub tysiące śmieciowych dziwolągów tak jak ten opisywany powyżej. Żenada. I potem MS dziwi się, że udział WP to 3% rynku.

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama