Michał Rogowicz | 04-06-2014 10:00 |

SeeU na Windows Phone. Aplikacja do lokalizowania znajomych

seeu na windows phone SeeU na Windows Phone. Aplikacja do lokalizowania znajomychNiedawno dostałem jedną paczkę z tajemniczym opakowaniem, które zawierało mapę oraz lupę/lornetkę do lokalizowania znajomych. Dopiero w drugiej okazało się, że jest premiera nowej aplikacji seeu na wszystkie platformy mobilne, która umożliwia lokalizowanie naszych znajomych.

Najnowsza aplikacja społecznościowa seeu, która nie tylko łączy dwa światy: realny i wirtualny, ale przede wszystkim ułatwia i usprawnia spotykanie w realu licznych znajomych z wirtualnych społeczności.

Główną cechą wyróżniającą seeu na tle innych aplikacji społecznościowych jest funkcja geolokalizacji i mapa, która pokazuje gdzie w danej chwili znajdują się wszyscy nasi znajomi w realnym świecie. Dodatkowo mapa seeu oprócz lokalizacji znajomych przedstawia także położenie wszystkich wydarzeń, dzięki czemu bez względu na miejsce, w którym się znajdziemy natychmiast zostaniemy poinformowani o lokalnych imprezach. Użytkownicy aplikacji seeu mogą również swobodnie określać zasięg obszaru swojej okolicy i otrzymywać powiadomienia o każdym znajomym, który pojawił się w jego obrębie. Użytkownicy do wyboru mają różne rodzaje zaprojektowanych awatarów.

Aplikacja seeu jest całkowicie bezpłatna i korzystać z niej mogą posiadacze urządzeń opartych na najpopularniejszych systemach operacyjnych: Android, iOS oraz Windows Phone.

P.S. Zdjęcia paczek znajdziecie na Instagramie.

be883552 b13b 4c02 9c84 8d8deff5d917 SeeU na Windows Phone. Aplikacja do lokalizowania znajomych SeeU na Windows Phone. Aplikacja do lokalizowania znajomych

  • Newsletter

  • Ostatnie komentarze
  • Reklama