Michał Rogowicz | 04-06-2014 10:00 |

SeeU na Windows Phone. Aplikacja do lokalizowania znajomych

seeu na windows phoneNiedawno dostałem jedną paczkę z tajemniczym opakowaniem, które zawierało mapę oraz lupę/lornetkę do lokalizowania znajomych. Dopiero w drugiej okazało się, że jest premiera nowej aplikacji seeu na wszystkie platformy mobilne, która umożliwia lokalizowanie naszych znajomych.

Najnowsza aplikacja społecznościowa seeu, która nie tylko łączy dwa światy: realny i wirtualny, ale przede wszystkim ułatwia i usprawnia spotykanie w realu licznych znajomych z wirtualnych społeczności.

Główną cechą wyróżniającą seeu na tle innych aplikacji społecznościowych jest funkcja geolokalizacji i mapa, która pokazuje gdzie w danej chwili znajdują się wszyscy nasi znajomi w realnym świecie. Dodatkowo mapa seeu oprócz lokalizacji znajomych przedstawia także położenie wszystkich wydarzeń, dzięki czemu bez względu na miejsce, w którym się znajdziemy natychmiast zostaniemy poinformowani o lokalnych imprezach. Użytkownicy aplikacji seeu mogą również swobodnie określać zasięg obszaru swojej okolicy i otrzymywać powiadomienia o każdym znajomym, który pojawił się w jego obrębie. Użytkownicy do wyboru mają różne rodzaje zaprojektowanych awatarów.

Aplikacja seeu jest całkowicie bezpłatna i korzystać z niej mogą posiadacze urządzeń opartych na najpopularniejszych systemach operacyjnych: Android, iOS oraz Windows Phone.

P.S. Zdjęcia paczek znajdziecie na Instagramie.

SeeU

    • Newsletter

    • Ostatnie komentarze
      • Reklama